ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Čáslavská rezerva udržela čisté konto! Z Čelákovic přivezla dva body

Fotbalisté čáslavského béčka v dalším kole I. A třídy sk. B zajížděli do Čelákovic. Trenér Lukáš Jirků před utkáním řešil problémy se sestavou, i tak si ale Čáslavští odvezli ze hřiště soupeře dva body! 

Hodnocení trenéra

Před utkáním s Čelakovicemi jsme řešili problém se sestavou. A-tým trápí široká marodka a dorost hrál utkání souběžně,“ podotkl trenér čáslavské rezervy Lukáš Jirků a navázal: „A tak jsme do Čelakovic odcestovali ve velice improvizované sestavě, kdy do utkání museli nastoupit hráči, kteří delší dobu nehráli. Na střídání jsme měli pouze dva dorostence,“řekl. 

„Aby toho nebylo málo, tak se Zoufalý nechal školácky vyloučit ve 43. minutě, a to bude mít drahé. Na druhé straně úplně stejně jako v Sokolči běží rozhodčí udělit kartu hráči soupeře, podívá se do notýsku a kartu zandá. Jelikož by hráč obdržel již druhou kartu. Asi si budu muset začít zvykat,“ přiznal Jirků. 

„Většinu času v utkání byli na míči domácí, my jsme hrozili jen z brejků. Ze dvou vydařených akcí jsme se dostali téměř do stoprocentních šancí, ale bohužel se nám nepodařilo skórovat,“ litoval Lukáš Jirků.  

„Ve druhém poločase jsme v deseti urputně bránili bezbrankový stav, který jsme udrželi až do konce utkání. Kluci nechali na hřišti opravdu všechno a ještě se nám podařilo získat druhý bod z penaltového rozstřelu, kdy gólman Beran vychytal dvě penalty, jednu navíc již v prvním poločase,“ pochválil Jirků svého brankáře. 

„V utkání se potvrdilo to, co stále tvrdím, že mužstvo doplněné o tři starší zkušenější hráče je v této soutěži konkurenceschopné. Po dlouhém zranění se do utkání zapojil Aleš Chábera a Lukáš Jedlička, kteří předvedli velice dobré výkony,“ uzavřel. 

0 : 0
(0 : 0)

SK Union Čelákovice

 

FK Čáslav

Branky

Rozhodčí: Mansour – Němeček, Suchý. Červená karta: 43. Zoufalý (Čáslav). Žluté karty: Bílek – Jedlička

Sestava

Čelákovice: Bařina – Helmich, Bílek (43. Arazim), Náhlovský (73. Skuhravý), Ibe, Pánek, Kolovecký, Dalekorej, Kadeřábek, Vacek, Haloun (61. Filip). Trenér Radek Skuhravý

Čáslav B: Beran – M. Svoboda (68. Šranko), Čáp, J. Svoboda, Jedlička – Jirků (73. Titze) – Zoufalý, Vančura, Vocl, Lebduška – Chábera. Trenér Lukáš Jirků