KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

Čáslavská rezerva v generálce na start I. A třídy remizovala s Třemošnicí

Čáslav – Fotbalisté čáslavského béčka měli v posledním přípravném střetnutí přivítat Světlou nad Sázavou. Ta ale utkání v pátek odpoledne zrušila. Domácí celek se tak na poslední chvíli dohodl s Třemošnicí z krajského přeboru Pardubicka.

Hodnocení trenéra

„Chtěl bych Třemošnici poděkovat za rychlé a vstřícné jednání. Zápas měl kvalitu a myslím si, že pro oba týmy to byla dobrá generálka před startem mistrovských soutěží,“ uvedl trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda.  

„My jsme v prvním poločase předvedli hned několik velmi povedených akcí. Jen škoda, že jsme nebyli produktivnější a nedali třeba tři, čtyři branky. Prosadili jsme se jen jednou, kdy po úniku předložil Trekoval míč před prázdnou bránu Ronovskému. Hosty jsme do šancí přiliš nepouštěli, ale  dokázali nás potrestat z nedůsledného pokrytí autového vhazování a následného přečíslení. To je škoda, byla to laciná branka,“ mrzelo Jakuba Svoboda. 

V úvodu druhého poločasu jsme si po hrubkách hostí vytvořili několik velmi dobrých šancí. Plíhal a Uher šli dokonce osamoceni na bránu. Ani v jednom případě ale neskórovali. A tak nás z jedné větší příležitosti opět potrestali hosté,“ kroutil Svoboda hlavou. 

Domácí ale dokázali v závěru zápasu srovnat skóre: „Pět minut před koncem si na centr Lebdušky z přímého kopu naskočil Ronovský a přesnou hlavičkou vyrovnal,“ popisoval Svoboda.

„Tým musím dnes pochválit. Zejména v prvním poločase jsme předvedli hned několik pěkných kombinačních akcí. Škoda jen, že nejsme přesnější v zakončení,“ uzavřel Jakub Svoboda.

2 : 2
(1 : 1)

FK Čáslav

 

ŽSK Třemošnice

Branky

2 Ronovský

Sestava

Kocprd – Hurda, Pavlík, Svoboda, Lebduška – Uher (80. R. Zoufalý), Trekoval, P. Jirků, R. Zoufalý (46. Plachý) – Ronovský (46. Plíhal), Chadraba (70. Ronovský). Trenér Jakub Svoboda.