FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Čáslavská rezerva v infarktovém závěru přišla o vítězství

Mnichovo Hradiště – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zajížděli do Mnichova Hradiště. Hostující celek hodlal přerušit sérii tří porážek v řadě. 

Hodnocení trenéra

„Po dvou debaklech jsme se chtěli soustředit na pevnou defenzívu a rychlé protiútoky,“ podotkl trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda.

„V prvním poločase jsme ale domácí pustili do tří šancí. Přežili jsme pokutový kop, trestný kop z hranice velkého vápna skončil na tyči a jednou náš obránce vykopával míč z brankové čáry. My jsme zahrozili střelou Ronovského a pokusem Vajgla, jinak jsme pozorně bránili a domácí nepouštěli do kombinační hry,“ řekl Jakub Svoboda. 

„Ve druhém poločase jsme se dostali do vedení. Když se Plíhal probíjel obranou domácích, míč se dostal k Chadrabovi, který propálil domácího brankáře. Za stavu jedna nula pak šel sám na bránu Chadraba, ale bohužel nedal,“ litoval trenér čáslavské rezervy.

„Domácí pak po tečované střele srovnali skóre. Téměř v nastaveném čase se do šance dostával Ronovský, byl sražen a pokutový kop proměnil Růžička. Ihned z rozehrávky jsme prohráli hlavičku po dlouhém nákopu, míč se sice dostal na naše kopačky, ale zbrklý odkop jsme nasměrovali do zámezí a kopal se roh. Na něj nastoupali všichni hráči domácích, včetně brankáře. Centr si našel Skokan, který jej ale vyrazil jen kousek za pokutové území, odkud ho domácí hráč poslal přes všechny bránící přímo do sítě,“ popisoval Jakub Svoboda.

„Takový závěrzápasu jsem opravdu ještě nezažil a ztráta všech tří bodů tak mrzí dvojnásob,“ uvedl Jakub Svoboda. „Frustrovaný tým pak dvakrát neuspěl v pokutových kopech a odjíždíme jen se ziskem jednoho bodu,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Zdroj: www.svoboda.info

2 : 2
(0 : 0)

Mnichovohradišťský SK

 

FK Čáslav

Branky

80. a 90. Honc – 50. Chadraba, 89. pok. kop Růžička.

Sestava

Skokan – Plíhal, Růžička, Svoboda (81. Pavlík), Kurka – Vajgl, P. Jirků (65. Trekoval) – Zoufalý, Ronovský, Dastych (88. Lebduška) – Chadraba. Trenér Jakub Svoboda.