ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Čáslavská rezerva v Luštěnicích nebodovala

Luštěnice – Čáslavští mladíci zavítali v dalším kole I. A třídy sk. B do Luštěnic. Svěřenci trenéra Jakuba Svobody podlehli domácím vysoko 1:4.

„V prvním poločase jsme na vyložené gólové šance vyhráli dva nula. Bohužel výsledek zápasu byl opačný. Úvodní branku jsme domácím nabídli po nedorozumění Hurdy s brankářem Karbanem a druhý gól domácí přidali pěknou střelou z hranice vápna, kdy se domácí hráč trefil do odraženého míče,“ popisoval Svoboda. „My jsme naše šance nedali. Nejprve Vrána v úniku ze strany minul branku, poté Jelínek ve stoprocentní šanci přestřelil,“ litoval Svoboda.

„Ve druhém poločase jsme více drželi míč na kopačkách. Ale trestali nás domácí. Chybu stopera jsme zaplatili třetí brankou. Stihli jsme sice ještě snížit na jedna tři, kdy hlavičku Havrdy doklepl do sítě Zoufalý. V závěru jsme ale z brejku inkasovali počtvrté. Škoda, zápasu by dle mého názoru slušela remíza. My jsme platili za individuální chyby a nezkušenost. Pozitivem utkání je fakt, že jsme jej dohráli v plném počtu,“ uzavřel trenér čáslavské rezervy.

TJ Sokol Luštěnice

11. Grus, 21. Hůlka, 58. Lada, 84. Hrynčuk – 77. Zoufalý.

Karban – Hurda, M. Svoboda, Pavlík, Lebduška – Plachý (46. Zoufalý), L. Jirků (86. Šupka), Havrda, Jelínek (58. Vajgl) – Vrána, Plíhal (73. Chadraba). Trenér Jakub Svoboda.