KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavská rezerva v přípravě remizovala s Uhlířskými Janovicemi

Chotusice – Další z přípravných utkání sehráli na hřišti v Chotusicích fotbalisté čáslavské rezervy a Uhlířské Janovice.

Hodnocení trenéra

„Jsem trošku zklamaný z výsledku,“ uvedl trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda a pokračoval: „Soupeř se dostal v závěru do jedné vyložené šance, prošel středem naší obrany a srovnal skóre,“ popisoval Jakub Svoboda.

„My jsme po celé utkání sice drželi míč na svých kopačkách, ale bylo tomu tak převážně na naší polovině hřiště. Na útočné polovině jsme nebyli moc nebezpeční. V prvnim poločase jsme si vytvořili jen dvě šance, ale Stránský a ani Plíhal branku nedali,“ litoval Jakub Svoboda.  

„Ve druhém poločase jsme pokračovali v podobném výkonu. Sice jsme byli odvážnější v průnikových přihrávkách, ale často nás zbrzdilo nepřesné převzetí míče nebo vlastní technická nevyspělost,“ řekl Jakub Svoboda.  

„Nakonec jsme vstřelili branku, kdy se po centru Vrány prosadil hlavou Ronovský. Zápas jsme ale do vítězného konce nedovedli, to je škoda. Je to ale stále ještě příprava, víme, kde máme mezery a pokusíme se je do soutěžních utkání zacelit,“ konstatoval trenér čáslavského béčka. 

Foto a video z utkání naleznete zde.

1 : 1
(0 : 0)

FK Čáslav

 

FK Uhlířské Janovice

Branky

Branky: 63. Ronovský – 80. Vyhnánek.  

 

Sestava

Čáslav B: Kovařík – Kurka (30. Šupka), Pavlík, Růžička, Lebduška (65. Kurka) – Vrána (65. Chadraba), P. Jirků (75. Stránský), Stránský (30. Havrda), Trekoval – Ronovský, Chadraba (30. Plíhal). Trenér Jakub Svoboda.