FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

Čáslavská rezerva vedla nad Ledčí již o tři branky, soupeři ale umožnila čtyři pokutové kopy!

Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy si ke druhému přátelskému zápasu pozvali celek Ledče nad Sázavou. Tým hrající krajský přebor kraje Vysočina byl od čtvrtka v Čáslavi na soustředění.

Ledečtí v utkání vedli jedna nula, domácí ale dvěma brankami Špičáka skóre otočili. „První poločas jsme odehráli slušně, vedli jsme dva jedna,“ řekl trenér čáslavského béčka Jiří Antoš.

Co jsme ale předvedli ve druhém poločase, to nemá s fotbalem nic společného. Jestli hráči nebudou mít herní kázeň a nebudou chtít pracovat jako mančaft, tak nic nedokaží. To bylo vidět. Ve druhém poločase jsme udělali čtyři penalty, jednu navíc z našeho rohu,“ kroutil Antoš nevěřícně hlavou.

Ve druhém poločase jsme se dostali do vedení čtyři jedna. Místo toho, abychom zápas dohráli, tak uděláme čtyři penalty pro soupeře, z toho třikrát inkasujeme a nakonec zápas prohrajeme,“ litoval Antoš.

Všechny penalty navíc byly, my jsme ve druhém poločase hráli absolutně nezodpovědně směrem do obrany,“ uzavřel.

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

Branky Čáslavi B: 2 Špičák, Tuzar, Szolty.

Čáslav B: Maxa – Plíhal, Váňa, Svoboda, Lebduška – Trekoval, Jirků, Zoufalý, Tuzar – Špičák, Szolty. Střídali průběžně: Vrána, Šupka.