KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavská rezerva vstoupila do jara vítězně, ze Semic veze tři body!

Semice – Fotbalisté čáslavské rezervy v prvním jarním kole zavítali do Semic. Oba celky se před utkáním nacházely v dolní části tabulky, takže se de facto hrálo „o šest bodů“.

Hodnocení trenéra

„Mám radost ze zisku tří bodů, které navíc doplnil náš velmi dobrý výkon,“ uvedl trenér čáslavského béčka Jakub Svoboda„Vytknout mohu našemu týmu pouze proměňování brankových příležitostí. Pokud jsme se ocitli v šanci, tak jsme buď byli nepřesní, nebo jsme postupem času dělali z brankáře domácích hrdinu zápasu,“ řekl Svoboda v nadsázce a vzápětí dodal: „Domácí gólman podal nadstandardní výkon,“ ocenil hráče soupeře. 

„Domácí jsme za celé utkání pustili ke dvěma střelám. Bohužel druhá, která byla spíše centrem na bránu, nám zapadla za tyč a bylo srovnáno,“ mrzelo trenéra Čáslavi.

„Kdybychom po prvním poločase vedli rozdílem dvou, tří branek, asi by se nikdo nedivil. Bohužel jsme v první půli dali jen jednu branku, kdy se po přihrávce Zoufalého prosadil Kořínek,“ popisoval Svoboda. 

„Obraz hry se nezměnil ani ve druhém poločase. Bohužel jsme dostali lacinou branku. Naštěsti se ukázalo, že tým si věří, má charakter a dokáže se prosadit. V posledních dvaceti minutách jsme nastřelili břevno a spálili několik dalších šancí. Nakonec jsme využili hrubky domácích, kdy Chadraba obešel i brankáře a nasměroval míč do prázdné brány. Ten ale doběhl domácí obránce, při odkopu jej zablokoval Kořínek, který balón předložil před Trekovala, jenž propálil vše, co mu stálo v cestě,“ oddychl si Jakub Svoboda. 

„Chtěl bych pochválit celý tým za předvedený výkon a touhu po vítězství. Věřím, že nám toto vítězství pomůže do dalších bojů a co nejdříve se odpoutáme z bojů o záchranu v soutěži,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Zdroj: www.svoboda.info

Foto a video ze zápasu naleznete zde!

1 : 2
(0 : 1)

SK AFK Sokol SEMICE

 

FK Čáslav

Branky

61. Holan – 27. Kořínek, 83. Trekoval.

Sestava

Karban – Dastych, Pavlík, Svoboda, Lebduška – Uher (63. Hurda), Trekoval, Čuchal (88. Vajgl), Zoufalý – Ronovský (72. Chadraba), Kořínek (86. Vrána). Trenér Jakub Svoboda.