ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Více informací

Čáslavská rezerva vyloupila Liblice, dvakrát skóroval Fuxa

Liblice – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. B třídy sk. C zavítali do Liblice. Na hostující celek čekalo hřiště menších rozměrů a soubojový celek domácích.

Hodnocení trenéra

„Věděli jsme, že nás v Liblici nečeká nic lehkého. Hraje se na malém hřišti, domácí vše jen nakopávají do vápna. Stejně tak nakládají s každým autem, kdy téměř pokaždé míří míč do velkého vápna,“ uvedl trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda a pokračoval: „Když se ohlédnu za celým zápasem, tak jsme většinu situací dokázali uskákat a odražené míče jsme sebrali jako první,“ konstatoval. 

V prvním poločase jsme nezachytili nástup do zápasu. Nejdříve nás podržel brankář Maxa, následně domácí nemířili přesně,“ popisoval Jakub Svoboda. „Do vedení jsme se dostali po brejkové situaci. Čuchal zatáhl míč po straně, naservíroval jej před bránu, kde Fuxa tečoval balón do brány patičkou. Domácí za šest minut vyrovnali po šlapáku z pokutového kopu. Další šanci si ale v prvním poločase nevytvořili. Naopak na druhé straně se do míče opřel z pětadvaceti metrů Jirků a poslal nás do vedení,“ uvedl Jakub Svoboda. 

Řekl bych, že jsme druhý poločas měli pod kontrolou více než ten první. Domácí jsme pustili za rozhodnutého stavu do jedné nebezpečné hlavičky a střely z úhlu. My jsme naopak dávali branky. Na té třetí se ale podpesal brankář domácích, který za svá záda prospustil hlavičku Ronovského po centru Plíhala,“ přiznal Jakub Svoboda. „V dalším brejku pak mířil Váňa jen do břevna. Čtvrtou branku vstřelil Fuxa, kterému naservíroval míč před prázdnou bránu dorostenec Kurka,“ sdělil. 

„Chtěl bych kluky pochválit za zodpovědný přístup k zápasu a chuť po vítězství. Vyjma úvodu zápasu můžeme být s naším výkonem spokojeni,“ uzavřel Jakub Svoboda. 

Zdroj: www.svoboda.info.

1 : 4
(1 : 2)

TJ Liblice

 

FK Čáslav

Branky

26. Sochor pok. kop – 20. a 80. Fuxa, 40. Jirků, 50. Ronovský.

Sestava

Maxa – Plíhal, Pavlík, Svoboda, Fuxa – Čuchal (78. Kurka), Jirků, Váňa, Trekoval – Vrána, Ronovský (86. Šupka). Trenér Jakub Svoboda.