ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Více informací

Čáslavská rezerva zaváhala proti Milovicím, z utkání bere jen bod!

Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. B třídy sk. C na domácím hřišti přivítali Milovice. Domácí si sice v zápase vytvořili několik brankových příležitostí, z dvoubodového zisku se ale radovali hosté.

Hodnocení trenéra

"Sice jsme se v prvním poločase dostali do vedení, ale náš výkon nebyl optimální. Představoval bych si od nás daleko větší tlak na soupeře a přesnost v mezihře,“ uvedl trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda. „Branku jsme vstřelili po rychlém autu Zoufalého, kdy Ronovský před bránou našel Váňu, který se nemýlil. Hosté v prvním poločase hrozili z brejků, ale do vážnější šance se nedostali,“ konstatoval. 

„Začátek druhého poločase nám vyšel. V prvních patnácti minutách jsme si vytvořili tři brankové příležitosti. Dorážku Zoufalého hosté vykopávali z brankové čáry,“ mrzelo Svobodu.

„Na druhé straně jsme si nepohlídali standardní situaci, kdy se k míči dostal útočník hostí, mezi dvěma našimi obránci upadl a kopala se penalta, ze které hosté srovnali,“ popisoval Svoboda. 

„Po inkasované brance jsme vrhli všechny síly do útoku. Je třeba říct, že jsme si vytvořili asi šest brankových příležitostí. Váňa z přímého kopu trefil břevno. Pokus Fuxy vykopávali hosté z brankové čáry a další dorážky skončily na obráncích hostí. To byl závar, kdy jsme na deset vteřin zahodili postupně několik šancí,“ kroutil Svoboda hlavou. 

„Nakonec jsme mohli i inkasovat, když pět minut před koncem po brejku hosté z vyložené pozice přestřelili,“ přiznal Jakub Svoboda. „Štěstí se ale v devadesáté minutě mohlo otočit na naší stranu. Trekoval se po prodlouženém míči ocitl sám před gólmanem hostí, z hranice vápna ale nemířil přesně,“ řekl Svoboda. 

„Loterii v pokutových kopech lépe zvládli hosté. Je to škoda, chtěli jsme bodovat naplno a dotáhnout se na Hlízov. Na nic se ale nevymlouváme, v týdnu dáme tým zdravotně dohromady a pokusíme se v Liblici opět zvítězit,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Zdroj: www.svoboda.info

1 : 1
(1 : 0)

FK Čáslav

 

AFK Milovice

Branky

20. Váňa – 62. Fišer pok. kop

Sestava

Maxa – Hurda, Pavlík, Svoboda, Fuxa – Zoufalý (74. Suchý), Váňa, Vajgl, Trekoval – Plíhal (67. Šupka), Ronovský. Trenér Jakub Svoboda.