KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavské béčko bere ze zápasu s Úvaly dva body, v zápase exceloval sudí Polák

Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali Úvaly. Domácí na podzim v Úvalech zvítězili 4:2. V jarní odvetě o vítězi zápasu nakonec rozhodovaly pokutové kopy!

Hodnocení trenéra

„Zápas budu hodnotit ve dvou rovinách. Jedna se týká výkonu našeho týmu a soupeře, druhá pak výkonu sudích. Do zápasu jsme vstoupili kuriózní brankou, když Lebduška vracel míč vysokým obloukem na bránu hostí a po chybě brankáře jsme se radovali z branky. Druhý gól jsme přidali po krásné akci, kdy Strnad navedl míč na střed hřiště a kolmicí za obranu našel Zoufalého, který nás poslal do dvoubrankového náskoku,“ popisoval trenér čáslavského béčka Jakub Svoboda.  

„Bohužel chvíli na to hosté zahrávali přímý kop z hranice velkého vápna a snížili. V prvním poločase jsme měli ještě několik šancí, ale ty jsme nedali,“ mrzelo jej. 

„Ve druhém dějství jsme měli desetiminutovku, kdy jsme spálili asi pět vyložených příležitostí. Minimálně ve třech byl Ronovský, jednu spálil Strnad a další. Hosté hrozili ze standardních situací, kdy nás dvakrát zachránilo břevno. Bohužel jsme nakonec inkasovali z tečované střely z přímého kopu ze třiceti metrů,“ konstatoval. 

„V závěru jsme pak mohli skóre po přímém kopu Čuchala z hranice pokutového území skóre opět přesunout na naší stanu. Bohužel se tak nestalo,“ mrzelo Jakub Svobodu. 

„Nakonec jsme zvítěžili na pokutové kopy, kdy rozhodující penaltu proměnil David Plachý, který ještě na podzim působil ve třetí třídě na Kolínsku a já mu to moc přeji,“ řekl. 

„Co se týče rozhodčích. Jsem opravdu zklamán, že se někomu chce kazit dvaadvaceti lidem na hřišti a dalším v hledišti požitek z utkání. My i hosté jsme se několikrát divili trojici sudích, která pojala dnešní odpoledne jako svoji exhibici. Nevím, jestli panu Polákovi přijde vtipné, že poločas a konec utkání oznamuje jedenácti písnutími do píšťalky. No, kdo viděl jeho způsob rozhodování utkání, udělá si obrázek sám. Já osobně jsem z jejich přístupu zklamán,“ uvedl Jakub Svoboda. 

„Nicméně oceňuji tým soupeře, který má na řízení zápasu podobný názor jako náš mančaft a vše odehráli v duchu fair play i za cenu toho, že jim nabídnutou standardní situaci raději kopli do autu. Za to klobouk dolů,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Zdroj: www.svoboda.info

Sestřih branek ze zápasu naleznete zde!

Foto a video z utkání je pak zde!

2 : 2
(2 : 1)

FK Čáslav

 

SK Úvaly

Branky

4. Lebduška, 12. Zoufalý – 18. a 77. Vorlíček.

Sestava

Karban – Dastych, Vajgl (46. Pavlík), Svoboda, Lebduška – Zoufalý (82. Vrána), Trekoval (46. Plíhal), Čuchal, Strnad (61. Plachý) – Ronovský, Uher. Trenér Jakub Svoboda.