ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Čáslavské béčko branku v zápase s Pěčicemi nedalo, z utkání bere jen bod

Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali celek Pěčic z Mladoboleslavska. Soupeři měli domácí co oplácet. Na podzim totiž v Pěčicích utrpěli debakl 2:6.

Trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda byl po utkání zklamaný: „Bohužel utkání moc fotbalové krásy nepobralo. Hosté se upnuli k jednoduchým nákopům. My jsme zase měli problémy s kombinací,“ přiznal Jakub Svoboda.

„Sice jsme byli více na míči, ale v dostatečné vzdálenosti od branky soupeře jsme o něj přicházeli. I tak jsme si v prvním poločase vytvořili dvě stoprocentní šance. Po kolmicích za obranu šel dvakrát sám na bránu Kopp. V prvním případě zakončil mimo branku. Ve druhém pak udělal kličku i brankáři, po kontaktu s ním spadl, ale penalta se nepískala,“ litoval Svoboda.

„Ač jsme chtěli ve druhém poločase oživit hru v útočné fázi, moc se nám to nepodařilo. De facto jsme si nevytvořili vyloženou příležitost. Pohrozili jsme několika centry, ale vážněji jsme brankáře hostí neprověřili,“ mrzelo Jakuba Svobodu. „Na druhé straně hosté v závěru ze standardní situace jen těsně minuli naši branku,“ oddychl si.

„Bohužel jsme branku nevstřelili a v penaltovém rozstřelu si nakonec lépe počínali hosté. Zisk jednoho bodu je pro nás spíše ztrátou. Nevěšíme ale hlavu. Pozitivem může být návrat zraněného Lukáše Jirků, který odehrál dvacet minut a snad se jeho minutáž bude navyšovat,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Zdroj: www.svoboda.info

Foto a video z utkání naleznete zde!

TJ Sokol Pěčice

Karban – Hurda, Richard, Trekoval, Lebduška – Kopp (61. Uher), Dastych, K. Petrů, Vrána (85. Pavlík) – Ronovský (69. L. Jirků), Plíhal (46. Chadraba). Trenér Jakub Svoboda.