FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Čáslavské béčko na domácí půdě nadělilo Sadské šest branek

Fotbalisté čáslavské rezervy se v dalším kole I. B třídy sk. C střetli se Sadskou. Čáslavští před utkáním okupovali třetí příčku tabulky, hosté byli čtvrtí, byť na domácí ztráceli deset bodů!

Hodnocení trenéra

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. Drželi jsme míč na svých kopačkách a soupeře po pěkných kombinacích nutili k chybám,“ uvedl trenér čáslavského béčka Jakub Svoboda a navázal: „Ovšem do vedení se dostali hosté, když svůj první průnik na naši polovinu zakončili vedoucí brankou. My jsme ale v prvním poločase vytrvali v naší hře. Skóre jsme srovnali Váňou, který promněnil pokutový kop po faulu na Trekovala,“ konstatoval Svoboda. 

Vzápětí jsme po standardní situaci trefili Trekovalem tyč. Do vedení nás dostal Ronovský, který se prosadil hlavou po další standardce. První poločas byl z naší strany koukatelný. Hráli jsme kombinačně, přesně tak, jak bych si představoval,“ řekl Jakub Svoboda. 

Nástup do druhého poločasu byl z naší strany opět dobrý. Dvě, tři pěkné akce jsme ale zakončili do rukou gólmana hostí,“ sdělil Svoboda a pokračoval: „A tak přišel trest, míč za obranou si našel Plot a srovnal skóre,“ mrzelo jej.  „My jsme ale dnes hrozili z velmi dobře zahrávaných standardních situací. Na jeden z centrů Lukáše Jirků si naběhl Váňa a opět jsme vedli. V závěru se pak dvakrát prosadil Ronovský. Obě jeho trefy byly de facto do prázdné brány, kdy mu míč skvěle připravil Trekoval,“ popisoval Svoboda.

„V posledních dvaceti minutách jsme si ale v obraně počínali lehkovážně a je třeba přiznat, že i soupeř měl své šance ke skórování. Na druhou stranu ale můžeme být s naším výkonem spokojeni. Máme tři body a duo Sokoleč, Hlízov stále naháníme. Pro diváky to byl určitě pěkný zápas,“ uzavřel Jakub Svoboda. 

Zdroj: www.svoboda.info

6 : 2
(2 : 1)

FK Čáslav

 

AFK Sadská

Branky

20. pok. kop. a 63. Váňa, 32., 80. a 86. Ronovský, 68. Trekoval – 17. Fér, 59. Plot.

Sestava

Maxa – Plíhal (57. Hurda), Pavlík, Svoboda, Fuxa – Zoufalý, Jirků, Váňa (77. Šupka), Trekoval – Vrána (71. Vajgl), Ronovský. Trenér Jakub Svoboda.