ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Čáslavské béčko na Heřmanův Městec vůbec nestačilo

Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy ve druhém přípravném zápase hostili na domácí půdě další celek krajského přeboru Pardubicka – Heřmanův Městec.

„Oproti minulému týdnu nám chyběla chuť porvat se o výsledek a jakákoliv kvalita. Navíc nám nefungoval střed hřiště a zcela jsme rezignovali na kombinační hru. Víc se v tom asi nemá smysl babrat,“ kroutil hlavou trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda.

„Koukatelných bylo z naší strany jen deset minut poté, co jsme snížili na jedna dva. Pak se ale vše vrátilo do starých kolejí. Všude jsme byli druzí, dostali jsme nakopáno a k tomu čtyři branky,“ uvedl Jakub Svoboda a doplnil: „Snad si z velmi nepovedeného zápasu vezmeme ponaučení pro další utkání.“

Foto a videa ze zápasu naleznete zde.

FK Jiskra Heřmanův Městec

Branka Čáslavi B: Černý

Čáslav B: Skokan – Hurda (75. Plíhal), Pavlík, Svoboda (15. Plíhal, 50. Chadraba), Lebduška – Plachý (46. Švajcr), Vajgl, P. Jirků, Zoufalý – Chadraba (25. Černý), Vrána (65. Plachý). Trenér Jakub Svoboda.