ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Více informací

Čáslavské béčko na závěr přípravy přehrálo Vrdy

Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v posledním přípravném utkání před startem jarní části I. B třídy sk. C na domácí uměĺé trávě přivítali celek Vrdů. Proti týmu z okresního přeboru se domácí hráči celkem pětkrát střelecky prosadili.

Hodnocení trenéra

Trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda byl s utkáním spokojen: „Jsem rád, že jsme zvládli poslední přípravné utkání tak, jak jsme chtěli,“ konstatoval Svoboda a pokračoval: „Za cíl jsme si dali soupeře vysoko napadat na útočné polovině, střelecky se prosadit a pokud možno neinkasovat. Všechny dílčí cíle hráči splnili a je třeba je za to pochválit. V prvním poločase nám navíc fungovala i kombinace a po pěkných akcích jsme se dostávali do šancí a zakončení,“ uvedl. 

Do vedení se Čáslavští dostali po střele Špičáka do prázdné brány. Druhou branku přidal Zoufalý, který si zpracoval dlouhý míč za obranou hostí. U obou branek asistoval Vajgl. Třetí gól přidal po pěkné kombinaci se Špičákem Váňa. 

„Ve druhém poločase se nám již tolik kombinace nedařila, soupeře jsme navíc pustili i do dvou šancí, ve kterých nás ale podržel gólman Maxa,“ připomněl Jakub Svoboda. „Na čtyři nula doklepl míč do brány Ronovský a pátou branku přidal v závěru Špičák,“ rekapituloval. 

Mrzí mě zranění Trekovala, který má zřejmě natažený sval. Uvidíme, jestli se dá do mistrovského zápasu dohromady,“ řekl Jakub Svoboda a doplnil: „Pro jarní část sezóny nám bude chybět levý bek Marek Lebduška, jenž si z minulého zápasu odnesl zlomeninu vnitřního kotníku,“ popisoval trenér čáslavského béčka a dodal: „Je to pro nás ztráta, ale na druhou stranu se otevírá šance porvat se o místo v sestavě pro další hráče,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Zdroj: www.svoboda.info

5 : 0
(3 : 0)

FK Čáslav

 

TJ Slavoj Vrdy

Branky

2 Špičák, Zoufalý, Váňa, Ronovský

Sestava

Maxa – Šupka, Růžička, Pavlík, Vajgl – Zoufalý, Jirků (75. Plíhal), Váňa (46. Ronovský), Trekoval (25. Vrána) – Plíhal (46. Okulov), Špičák. Trenér Jakub Svoboda.