Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Čáslavské béčko nastřílelo Krakovanům pět branek

Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším přípravném zápase na jarní část I. B třídy hostili na umělé trávě Krakovany – celek z okresního přeboru Kolínska.

Fotbalisté čáslavské rezervy se v prvním poločase ujali vedení po rychlé akci Zoufalého s Váňou, kterou do prázdné brány zakončil Trekoval. „Prvních patnáct minut bylo z naší strany zbytečně hektických. Sice jsme chtěli soupeře vysoko napadat, ale místo toho se naše hra podobala spíše chaosu,“ uvedl trenér čáslavského béčka Jakub Svoboda, který ve funkci nahradil vedením klubu odvolaného Jiří Antoše.

„Po pěkné akci jsme se dokázali dostat do vedení, ale první poločas nebyl z naší strany moc dobrý, i když jsme soupeře do ohrožení naší brány vůbec nepustili,“ konstatoval Svoboda.

„Ve druhém poločase jsme přidali čtyři branky, navíc jsme konečně neinkasovali, i když je třeba říci, že soupeř jednu stoprocentní šanci zahodil. I tak jsou toto dvě pozitiva, na kterých se dá stavět,“ připomněl Svoboda. „Navíc jsme dnes velmi dobře zahrávali standardní situace, škoda, že jsme se z nich neprosadili brankově, zakončení jsme k tomu měli dost,“ uvedl.

„Na druhou stranu nám dnes moc nefungovala kombinace a všichni krajní hráči zůstali za očekáváním. Mrzí mě to z toho důvodu, že jsme na jejich práci, chtěli mít založenou hru,“ řekl Jakub Svoboda. „De facto je dnes sám nahradil Petr Váňa, který dvě branky sám vstřelil a na další dvě přihrál,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Zdroj: www.svoboda.info

SK Krakovany

Branky Čáslavi B: 2 Váňa, 2 Zoufalý, Trekoval.

Čáslav B: Maxa – Zoufalý, Svoboda, Pavlík, Lebduška – Hurda, Jirků (60. Šupka), Šupka (46. Radil), Trekoval – Váňa, Plíhal. Trenér Jakub Svoboda.