FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Čáslavské béčko odehrálo většinu utkání s týmem Kosmonos v deseti!

Mladá Boleslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třidy sk. B zavítali na půdu jednoho z předních celků tabulky. Na umělé trávě se střetli s celkem Kosmonos. 

Hodnocení trenéra

„Když řeknu, že jsem s výkonem, zarputilostí se poprat o výsledek a charakterem hráčů spokojen, bude to možná znít k celkovému skóre směšně. Já si za tím ale stojím a hráče za utkání navzdory prohře chválím,“ zdůraznil Jakub Svoboda.  

Ráz utkání určila 16. minuta, kdy byl vyloučen hostující Chadraba. „To byl zlomový okamžik zápasu. Chadraba bohužel okomentoval tvrdý souboj se soupeřem. Hlavní sudí Čermoch si to vzal na sebe, a rázem jsme byli v deseti,“ popisoval trenér čáslavského béčka Jakub Svoboda

„Chvíli nám trvalo než jsme se na hřišti srovnali. Vyústěním toho byla bohužel nešťastná vlastní branka,“ mrzelo Svoboda. „Následovaly pasáže, kdy sice domácí drželi míč, ale šanci si nevytvořili. Před poločasovou pauzou jsme bohužel inkasovali ze střely na blížší tyč, což pro nás byla také laciná branka. Navíc na druhé straně jsme několikrát domácím pohrozili. Bohužel bez úspěchu,“ litoval. 

„I v deseti jsme ve druhém poločase drželi více míč než domácí, kteří se stáhli a čekali na rychlé protiútoky. My jsme několikrát zahrozili. Střely Uhra, Ronovského a dalších ale pochytal domácí brankář. Mohli jsme i snížit na rozdíl jedné branky, kdy Plachý našel centrem před bránou Ronovského, jehož hlavičku vytáhl domácí brankář na roh,“ rekapituloval Jakub Svoboda a navázal: „V posledních deseti minutách jsme vrhli naše sily do útoku. Bohužel z šancí jsme nic nevytěžili a inkasovali jsme po brejcích do otevřené obrany,“ řekl Svoboda. 

„Výsledek vypadá jednoznačně. Tým ale předvedl charakter, kvalitu a pokud na to navážeme v dalším utkání s posledním celkem Úval, tak bude spokojen,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Zdroj: www.svoboda.info

4 : 0
(2 : 0)

SK Kosmonosy

 

FK Čáslav

Branky

29. vlastní, 36. Marek, 84. a 90. Bohm.

Sestava

Skokan – Hurda (46. Vajgl), Pavlík, Svoboda, Lebduška (79. Plíhal) – Uher, Richard, Trekoval (59. Vrána), Zoufalý (65. Plachý) – Ronovský, Chadraba. Trenér Jakub Svoboda.