KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavské béčko odjelo z Čelákovic s prázdnou

Čelákovice – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy zavítali do Čelákovic. 

Hodnocení trenéra

„Do Čelákovic jsme přijeli se základní sestavou, která měla věkový průměr jedenadvacet let. Navíc si soutěžní premiéru odbyl sedmnáctiletý stoper Oliva,“ uvedl trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda a pokračoval: „Za naše mládí bohužel ale platíme krutou daň, když nás zkušenější soupeř po naší hrubici vždy potrestá a my pak nejsme vůbec nebezpeční v útočné hře,“ konstatoval Svoboda. 

První poločas nám herně vůbec nevyšel. Domácí nám zatápěli z každé standardní situace, kdy se vždy protlačili k zakončení. Dvakrát nás podržel Kovařík,“ řekl Svoboda. „Po naivním faulu darujeme soupeři penaltu, kterou Kovařík chytí. Zlikviduje i dorážku, ale v následném závaru nám domácí stejně míč protlačili do sítě. To jsou školácké chyby,“ kroutil hlavou Jakub Svoboda. 

„Ve druhém poločase jsme sice drželi míč a kombinovali, ale v největší šanci těsně minul Dastych. Pak už jsme jen třikrát zahrozili střelou z hranice velkého vápna,“ popisoval Svoboda.  

„Domácí měli ve druhém poločase jednu šanci, kterou nedali. Pojistku pak přidali deset minut před koncem po střele ze dvaceti metrů,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Zdroj: www.svoboda.info

Foto a video ze zápasu naleznete zde.

2 : 0
(1 : 0)

SK Union Čelákovice

 

FK Čáslav

Branky

27. a 79. Sabol.

Sestava

Kovařík – Dastych, Oliva, Pavlík, Lebduška (62. Plíhal) – P. Jirků – Zoufalý (5. Kurka), Ronovský, Kopp, Fuxa – Chadraba. Trenér Jakub Svoboda.