KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavské béčko přivezlo ze Záryb dva body

Záryby – Fotbalisté čáslavského béčka v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Záryb. Zápas o „šest bodů“, kdy se potkali sousedi z tabulky, nakonec rozhodli Čáslavští až v penaltovém rozstřelu.

Hodnocení trenéra

„Zápas se hrál na úzkém hřišti, jehož nerovný terén znemožňoval kombinaci. My jsme po celý zápas působili daleko fotbalovějším dojmem než domácí. Na druhou stranu je třeba přiznat, že každá standardní situace, kterou domácí zahrávali, nám dělala velké problémy,“ přiznal trenér čáslavského béčka Jakub Svoboda

„V prvním poločase jsme měli tři velmi dobré příležitosti, ale naše pokusy miříly těsně vedle. A tak nás domácí potrestali. Odvrátili jsme rohový kop, ale následný opakovaný centr jsme již nepokryly a domácí šli lacino do vedení,“ mrzelo Svobodu. 

„V poločasové pauze jsme tentokrát museli zvýšit hlas. Prvních dvacet minut druhého poločasu bylo jednoznačně v naší režii. Dokázali jsme po rohovém kopu srovnat Chadrabou. Po pěkné akci Hurdy s Jelínkem, který odehrál nadstandardní zápas, se do zakončení dostal Ronovský a vedli jsme dva jedna,“ popisoval trenér čáslavského béčka. 

„Bohužel jsme znovu, jako v předchozích zápasech, vedli jen několik minut. Ty však byly zlomové, protože jsme zahodili dvě, tři velmi dobré šance. Domácí pak srovnali podle stejného scénaře. Odvrátili jsme standardní situaci a opakovaný centr si znovu našel domácí hráče a bylo to dva dva,“ kroutil Svoboda hlavou.  

„V závěru zápasu jsme hráli na vítězství. Stáhli jsme hru na tři beky a do útočné řady posunuli Trekovala. Nejprve z toho pramenila tutovka domácích, kterou ale Karban na poslední chvíli zneškodnil. V poslední minutě zápasu pak šel sám na bránu Hannich. Přehodil brankáře domácích, ale míč doputoval pár centimentrů vedle branky,“ uvedl Svoboda. 

„Řekl bych, že pokutové kopy k nám byly spravedlivé a po zásluze máme plusový bod navíc. Hráče chválím za druhý poločas. Škoda jen, že si neumíme poradit se standardními situacemi, kdy nás soupeř dokaže přetlačit. Na tom musime zapracovat,“ uzavřel.

Zdroj: www.svoboda.info

Videosestřih z utkání je zde!

Foto a video pak zde!

2 : 2
(1 : 0)

TJ Záryby

 

FK Čáslav

Branky

44. Brabec, 62. Machka – 49. Chadraba, 54. Ronovský.

Sestava

Karban – Hurda, Pavlík, Trekoval, Lebduška – Jelínek (70. Vajgl), Uher (91. M. Svoboda), Vocel (77. Klepal), Hannich – Ronovský (77. Plíhal), Chadraba (57. Havrda). Trenér Jakub Svoboda.