ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Čáslavské béčko schytalo od rezervy Havlíčkova Brodu sedm branek

Havlíčkův Brod - Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším přípravném střetnutí zavítali do Havlíčkova Brodu.

"Podali jsme katastrofální výkon. Chybělo nám úplně vše od organizace hry až po chuť a vůli s nepříznivým skórem něco udělat. Hráči mě zklamali jak svými výkony, tak lidským přístupem k utkání," kroutil hlavou trenér čáslavského béčka Jakub Svoboda.

"Navíc jsme si z utkání odnesli dvě zranění. Šupka bude mimo minimálně měsíc, Vajgl pak musel střídat pro tržnou ránu v obličeji. Zápas se nám hrubě nepovedl a je třeba na něj co nejdříve zapomenout!"

FC Slovan Havlíčkův Brod

Chadraba

Beran - Hurda, Vajgl (60. Chadraba), Pavlík, Lebduška (46. Šupka, 55. Lebduška) - Uher, P. Jirků, Trekoval, Kurka (46. Plachý) - Gron (46. Plíhal), Chadraba (46. Vrána). Trenér Jakub Svoboda.