KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavské béčko sestřelil hattrickem divišovský Jan Vondrák

Fotbalisté čáslavské rezervy ve třetím kole I. A třídy sk. B přivítali celek Divišova. Domácí sice konečně prolomili střeleckou nemohoucnost, na body to však nestačilo. 

Hodnocení trenéra

„Utkání s Divišovem mělo podobný scénář jako v minulé sezóně. Myslím si, že po většinu utkání jsme byli lepším týmem,bohužel nám chybí hlad po gólu. Hrajeme dobře po vápno, ale finální fází řešíme špatně,“ uvedl trenér čáslavského béčka Lukáš Jirků.

„Od útočníků bych očekával větší zápal a lepší řešení situací. Odpovídá tomu také pouze jedna vstřelená branka ze třech utkání. Mrzí mě dvě lehce obdržené branky. V kabině si řekneme, že soupeř hrozí z brejků. Samozřejmě hned ve druhé minutě druhého poločasu dostaneme gól z brejku po našem rohu. Tohle nás pak hrozně sráží,“ konstatoval. 

„Přesto jsme na tento gól dokázali Havrdou rychle odpovědět. Bohužel to bylo jediné. na co jsme se zmohli, aspoň co se týče gólů. Nějaké šance k vyrovnání jsme měli, ale nedotáhli jsme to do gólového konce nebo jsme trefili tyč,“ mrzelo Lukáše Jirků.  

„Dvacet minut před koncem soupeř ještě přidal branku z trestného kopu. Takovéhle zápasy musíme doma zvládat. Pozitivem je vykon kluků ve střední záloze. Ti dnes dle mého názoru zahráli dobře,“ uzavřel.

1 : 3
(0 : 1)

FK Čáslav

 

TJ Jawa Divišov

Branky

 48. Havrda – 12., 47. a 73. Vondrák. 

Sestava

Čáslav B: Kovařík – Hurda, Pavlík, Votava, Lebduška – Zoufalý (73. Kubín), Trekoval, Klepal, Havrda, Vrána (65. Plíhal) – Chadraba (80. Plachý). Trenér Lukáš Jirků. 

Divišov: Kopecký – Moravec, Srb, Blážiček, Babický (84. Šmíd), Vávra, M. Vondrák (88. Rozsypal), J. Vondrák, Lehán, Hanuš, Zahradníček (68. Pekárek). Trenér Miroslav Kopecký.