ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Více informací

Čáslavské béčko si vybralo nováčkovskou daň, Semicím na výhru stačila jedna branka

Čáslav – Fotbalisté čáslavského béčka vstoupili do I. A třídy sk. B zápasem s celkem Semic. O osudu utkání rozhodla jediná branka. Ke smůle domácích padla do branky čáslavského týmu.

Hodnocení trenéra

Trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda byl po utkání zklamaný: „Vybrali jsme si nováčkovskou daň, a to do puntíku,“ uvedl Svoboda a pokračoval: „V zápase jsme sice drželi míč a kombinovali, šancí jsme si ale vytvořili po skrovnu,“ přiznal.  

„Hosty jsme v prvním poločase zatlačili na jejich polovinu. Střely Ronovského a Strnada ale brankou neskončily. Největší šanci zápasu jsme si připravili po pěkné kolmici Strnada na Hurdu, který tváří v tvář gólmanu hostí neuspěl,“ litoval. 

„Semice se v prvním poločase dostaly k jedné střele ze střední vzdálenosti a rohovému kopu. Bohužel po něm jsme po závaru a reklamované ruce hostujícího hráče inkasovali,“ mrzelo Svobodu. 

„Do druhého poločasu jsme se snažili hru oživit dvojím střídáním. Soupeře jsme přikovali na jeho polovině, ale je třeba zdůraznit, že vyloženou brankovou příležitost jsme si nevytvořili. To mě velmi mrzí,“ řekl Jakub Svoboda. 

Sice jsme zahrávali nespočet standardních situací, ale k zakončení jsme se pořádně neprodrali. Ve finální fázi jsme byli taky nepřesní, nešlo nám to. Opticky jsme soupeře drželi u jeho branky, ale nebylo nám to nic platné.  Ztráta na domácí půdě nás mrzí. Máme ale mladý tým, ve kterém se teprve tvoří individuality, jenž budou hru řídit a usměrňovat. Z prohry neděláme vědu a jedeme dál,“ uzavřel Jakub Svoboda.

0 : 1
(0 : 1)

FK Čáslav

 

SK AFK Sokol SEMICE

Branky

39. Jareš.

Sestava

Kovařík – Hurda, Richard, Svoboda, Pavlík (61. Chadraba) – Fuxa (46. Vrána), Vajgl, Strnad, Trekoval (46. Stránský) – Ronovský, Růžička. Trenér Jakub Svoboda.