KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavské béčko srazily tři branky během tří minut ve druhém poločase!

Pěčice – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali na Mladoboleslavsko. Domácí Pěčice uštědřili čáslavským mladíkům lekci z produktivity.

Hodnocení trenéra

„Zažili jsme utkání, po kterém se mi těžko hledají slova,“ řekl po utkání trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda. „Na každé obdržené brance máme svůj velký podíl, co víc, první čtyři branky jsme soupeři připravili individuálními chybami. Tolik fatálních hrubek snad není k vidění ani v mladších žácích,“ kroutil hlavou. 

„První branku dali domácí z nepřímého kopu, kdy Kovařík chytil do ruky malou domů a domácí tým zahrával kop z hranice penalty. Na to jsme dokázali ještě reagovat a srovnat skóre po odraženém míči střelou z hranice velkého vápna,“ popisoval Jakub Svoboda. 

„Ve druhém poločase jsme chtěli držet míč na zemi a kombinací přitlačit soupeře. Bohužel jsme v rozmezí pěti minut vyrobili tři obrovské hrubice a soupeř odskočil na rozdíl tří branek. Nejprve poslal do brejku domácí zpětnou přihrávkou P. Jirků, poté stejnou situaci připravil domácím Vajgl a čtvrtý gól jsme inkasovali po hrubé ztrátě Trekovala. To se opravdu jen tak nevidí,“ konstatoval Svoboda. 

„Sice jsme ještě snížili na dva čtyři, ale další dva dlouhé nákopy za obranu znamenaly další dvě branky a odjíždíme s ostudou,“ přiznal Svoboda a pokračoval: „Hráli jsme naivní mládežnický fotbal se spoustou individuálních chyb fatálního charakteru a s tímto projevem se opravdu bodovat nedá,“ litoval. 

Zdroj: www.svoboda.info

Foto a video z utkání je zde: https://afk1994.rajce.idnes.cz/sobota_15.9.2018_MU_I.A.trida_sk._B_TJ_Sokol_Pecice_-_FK_Caslav_B_6_2_1_1/

6 : 2
(1 : 1)

TJ Sokol Pěčice

 

FK Čáslav

Branky

13. a 51. Kiceluk, 50. a 82. Gorka, 53. a 76. Hubač – 31. Kopp, 61. Chadraba.

Sestava

Kovařík – Hurda (60. Ronovský), Pavlík (65. Lebduška), Svoboda (9. P. Jirků), Fuxa – Vajgl, Richard – Kopp, Trekoval, Zoufalý – Chadraba. Trenér Jakub Svoboda.