ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Více informací

Čáslavské béčko veze tři body z Jestřábí Lhoty!

Jestřábí Lhota – Fotbalisté čáslavského béčka se po zaváhání obou celků ze špice tabulky mohli svým soupeřeům přiblížit na dohled. Tento fakt jakoby svazoval hráče Čáslavi, kteří svedli se soupeřem ze spodky tabuky vyrovnanou bitvu!

Hodnocení trenéra

Trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda nebyl spokojen se vstupem svého týmu do utkání. „Podcenili jsme úvodní nákop domácích a od té doby se to s námi vezlo,“ řekl Svoboda.  „Dvacet minut nám trvalo než jsme se dostali do kloudnější akce. Bohužel Špičák šel sám na bránu, špatně došlápl a museli jsme jej střídat,“ litoval Jakub Svoboda. „Nutné je přiznat, že domácí měli více zápalu do hry. Po rohovém kopu nás podržel brankář Maxa. Do vedení jsme se dostali šťastně. Po pěkné akci se míč dostal až k Váňovi, po jehož kontaktu se soupeřem ve vápně byla nařízena penalta. Tu s přehledem proměnil Ronovský,“ rekapituloval Svoboda.  „Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně, ale bohužel se nám dnes nic nedařilo. Domácí sbírali odražené míče a zakládali rychlé protiútoky. Po jednom z nich srovnali na jedna jedna,“ konstatoval Svoboda.  

„Naštěstí se nám podařila akce z levé strany. Vajgl přesným centrem našel Váňu, který hlavičkou s pomocí břevna poslal míč do sítě,“ oddychl si. „Domácí ale na rozdíl od nás sehráli povedené utkání. V závěru nás podržel skvělým zákrokem Maxa a jednou jsme měli i štěstí. Vítězství bereme všema deseti, ale nutné přiznat, že pro domácí hráče je to krutá porážka,“ uznal Jakub Svoboda sportovně.

Zdroj: www.svoboda.info

1 : 2
(0 : 1)

TJ Sokol Jestřábí Lhota

 

FK Čáslav

Branky

71. Šindelář – 30. Ronovský pok. kop, 77. Váňa.

Sestava

Maxa – Hurda, Pavlík, Svoboda, Vajgl – Zoufalý, Ronovský, Váňa, Trekoval – Vrána, Špičák (20. Plíhal).