KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavské béčko vydolovalo z utkání v Lysé nad Labem jeden bod

Lysá nad Labem – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali na půdu prvního celku tabulky.

Hodnocení trenéra

„Řekl bych, že jsme po celé utání byli aktivnějším týmem, který měl míč více v držení. Domácí obranu jsme zaměstnali zejména v prvním poločase, kdy jsme si vytvořili tři brankové příležitosti,“ uvedl trenér čáslavské rezevy Jakub Svoboda

„Hned v první minutě se po pěkné akci z pravé strany dostal po Vocelově zpětné přihrávce do šance Ronovský. Jeho střelu z hranice penalty ale domácí brankář stihl vyrazit na roh. V prvním poločase jsme ještě zahrozili Ronovským po centru Dastycha a Richard pálil po rohovém kopu jen do náruče domácího brankáře,“ popisoval Svoboda. 

„Domácí se za celý poločas do brankové příležitosti nedostali. Bohužel jsme jim hned ve třetí minutě darovali branku, kdy brankař Karban přihrál Trekovalovi, jehož zpětnou přihrávku sebral hráč domácích a v poklidu poslal domácí do vedení. To byla obrovská chyba,“ kroutil hlavou trenér Čáslavi. 

„Ve druhém poločase jsme bohužel už tak nebezpeční nebyli. Hra se často kouskovala, a to byla voda na mlýn tvrdě hrajícímu domácímu celku. Nakonec se nám ale v závěru podařilo skóre srovnat. Střídající Vrána obešel dva soupeře, přihrál Vocelovi, na jehož centr si naskočil Ronovský a srovnal,“ rekapituloval Svoboda. 

„Zápas dospěl do penalt. Ty jsme mohli dvakrát rozhodnout ve svůj prospěch. Pokaždé jsme ale nedali. V prvním případě Lebduška, ve druhém Plihal. Nakonec se musíme smířit ze ziskem jednoho bodu,“ mrzelo Jakuba Svobodu. 

„Kaňkou zápasu je zranění Dastycha, kterému se podvrtlo již dříve operované koleno. Doufám, že to nebude nic vážného," uzavřel.

Zdroj: www.svoboda.info

Foto a video z utkání nelezneze zde!

 

1 : 1
(1 : 0)

TK Slovan Lysá nad Labem

 

FK Čáslav

Branky

4. Sosnovský – 88. Ronovský.

Sestava

Karban – Pavlík (64. Vrána), Richard, Mráz, Lebduška – Trekoval (55. Chadraba), K. Petrů – Dastych (75. Plíhal), Vocel, Strnad – Ronovský (90. Plachý). Trenér Jakub Svoboda.