KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavské béčko vyloupilo hřiště Českého Brodu a veze tři body!

Český Brod – Sedm zápasů v řadě se fotbalistům čáslavské rezervy nepodařilo vyhrát utkání za tři body. Dočkali se až při svém osmém pokusu na hřišti béčka Českého Brodu. Nejenom že Čáslavští získali tři body, navíc předvedli i velmi kvalitní výkon.

Hodnocení trenéra

„Konečně jsme předvedli povedený výkon, který jsme doplnili o zisk tří bodů. Z posledních pěti zápasů jsme třikrát remizovali, takže jsme tři body potřebovali jako sůl,“ řekl trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda

„Po celé utkání jsme byli lepším týmem a je jen škoda, že jsme nepřidali další branky. Skóre jsme otevřeli po nepřímém kopu, kdy domácí brankář chytil na úrovni penalty malou domů. Hradbu těl pak prostřelil Kořínek. Do poločasové pauzy jsme měli ještě tři vyložené šance. Dvakrát se neprosadil Kopp, jednou Kořínek,“ popisoval Svoboda. 

„To se nám mohlo vymstít, protože domácí kopali v poslední minutě prvního poločasu rohový kop, po kterém domácí hráč zakončoval z malého vápna. Naštěstí míč trefil brankáře Skokana do ramene, od kterého se odrazil nad,“ oddychl si. 

„Obraz hry se nezměnil ani ve druhém poločase. Domácí jen nakopávali míče na vysokého útočníka. My jsme naopak kombinovali a byli nebezpeční,“ uvedl Jakub Svoboda a pokračoval: „Po pěkné akci se prosadil Kopp a vedli jsme o dvě branky. Bohužel nás celou podzimní sezónu trápí bránění standardních situací. I tentokrát jsme po centru ze strany neuhlídali hráče domácích a ti dvacet minut před koncem snížili,“ mrzelo Svobodu. 

„Pozorným výkonem jsme ale domácí k žádné další možnosti ke skórování nepustili, naopak na druhé straně po úniku přehodil Chadraba domácího brankáře a rozhodl,“ oddychl si. 

„Musím kluky pochválit za předvedený výkon. Dnes zápas sednul opravdu každému a zaslouženě jsme získali tři body,“ uzavřel.

Zdroj: http://www.svoboda.info

Foto a video ze zápasu naleznete zde: https://afk1994.rajce.idnes.cz/nedele_28.10.2018_MU_I.A.trida_sk.B_FK_Cesky_Brod_B_-_FK_Caslav_B_1_3_0_1/

1 : 3
(0 : 1)

SK Český Brod "B"

 

FK Čáslav

Branky

70. Bázlík – 13. Kořínek, 57. Kopp, 85. Chadraba. 

Sestava

Skokan – Fuxa, Richard, Svoboda, Dastych – Trekoval, Čuchal (53. Ronovský), P. Jirků, Kořínek – Kopp (77. Plíhal), Chadraba (87. Vajgl). Trenér Jakub Svoboda.