LETNÍ FOTBALOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY LETNÍ FOTBALOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY
LETNÍ FOTBALOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY

prázdninové zážitky pro děti

chci více informací

Čáslavské béčko vyzve v sobotu dopoledne Bečváry, s domácím dresem se loučí kapitán Váňa

Čáslav - Fotbalisté čáslavské rezervy v posledním kole I. B třídy sk. C nastoupí v netradičním termínu proti týmu Bečvár. Zápas se odehraje v sobotu 16. června v 10:15 hodin v čáslavských Vodrantech.

„O motivaci pro utkání máme postaráno. Stále hrajeme o první místo v tabulce a případný přímý postup do I. A třídy,“ řekl trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda. „Druhým motivačním prvkem pro kluky je fakt, že se s týmem rozloučí kapitán Petr Váňa, který v další sezóně již s námi pokračovat nebude a v posledním zápase bychom mu rádi darovali vítězství,“ konstatoval.

Petr Váňa s čáslavským spoluhráčem Adamem Ronovským navíc spolu s Ramšákem a Rybaříkem soupeří a pomyslnou korunu krále střelců I. B třídy, kdy vedoucí čtveřice nastřílela devatenáct branek. „Pokud bychom v utkání kopali penaltu, snad dodrží předzápasové pokyny o tom, kdo a co zahrává a o míč se nebudou prát,“ uvedl Jakub Svoboda v nadsázce.

Zápas čáslavské rezervy s Bečváry začíná v sobotu 16. června v 10:15 hodin.