KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavské béčko znovu ztratilo vítězství v posledních vteřinách zápasu

Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali Dolnobousovský SK. Podruhé za sebou přišli Čáslavští o zisk tří bodů v poslední minutě zápasu.

Hodnocení trenéra

„Začali jsme skvěle. Po třiceti vteřinách utekl hostující obraně Mlynka, který přesným centrem našel na zadní tyči Ronovského a vedli jsme jedna nula,“ řekl trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda.

„Bohužel jsme poté vyklidili hřiště a hosté po zásluze srovnali. My jsme si v prvním poločase vytvořili další dvě stoprocentní šance. Ronovský a Mlynka ale neproměnili,“ popisoval. 

„Úvod druhého poločasu nám nevyšel. Hosté se lacino dostávali do šancí, ve kterých mířili buď mimo tři tyče, nebo nás podržel Kovařík. Nakonec se ale dostali dvacet minut před koncem do vedení,“ uvedl Jakub Svoboda a navázal: „Na inkasovanou branku jsme ale dokázali reagovat, když na zadní tyči střílel přesněm Fuxa. Po pěkné akci jsme šli deset minut před koncem do vedení,“ řekl Jakub Svoboda. 

„Bohužel jsme opět inkasovali v posledních vteřinách zápasu. Dlouhý nákop do vápna brankář Kovařík podskočil a hosté do prázdné brány srovnali. V pokutových kopech jsme si pomyslný kalich hořkosti vybrali až do dna, když Kovařík kryl tři pokusy hostí, nicméně za nás mířili do černého jen Zoufalý a Fuxa. Znovu jsme zbytečně ztratili tři body,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Zdroj: www.svoboda.info

Foto a video ze zápasu najdete zde!

3 : 3
(1 : 1)

FK Čáslav

 

Dolnobousovský SK

Branky

1. Ronovský, 73. Fuxa, 79. Hannich – 24. a 71. Tomíček, 89. Altman.

Sestava

Kovařík – Fuxa, Pavlík, Richard, Dastych – Vajgl (52. Trekoval) – Zoufalý, Mlynka (86.Lebduška), Hannich – Ronovský (62. Chadraba), Kopp (74. Plihal). Trenér Jakub Svoboda.