KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavské béčko zvítězilo v Zárybech

Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Záryb. O osudu zápasu rozhodl osm minut před koncem Michal Král, který čáslavskému béčku vystřelil tři body! 

Hodnocení trenéra

„Čekalo nás další těžké utkání o šest bodů, které jsme potřebovali zvládnout, a to se nám podařilo,“ oddychl si trenér čáslavské rezervy Lukáš Jirků

 „Vzhledem k různým okolnostem, ať už zranění nebo nemoc jsme šli do utkání s jedenácti zdravými hráči, na střídání s námi jeli dva dorostenci, kteří dopoledne odehráli celé utkání,“ popisoval. 

„Do utkání jsme nevstoupili nejlépe. Udělali jsme zbytečnou penaltu. V zápětí jsme po pěkné akci dokázali vyrovnat a následně i otočit utkání na svou stranu,“ rekapituloval Jirků. 

 „Ve druhém poločase jsme toho příliš nepředvedli a soupeř nás tlačil. Podařilo se mu i vyrovnat, kdy opět po soupeřově odkopu nedokážeme zachytit náběh útočníků. Naštěstí nás hezkým gólem spasil Michal Král. S výsledkem jsem spokojen, ale s herním projevem už tak ne,“ uzavřel. 

 

2 : 3
(1 : 2)

TJ Záryby

 

FK Čáslav

Branky

17. pok. kop a 71. Krulich – 17. Hurda, 23. Zoufalý, 82. Král

Sestava

Záryby: Šulc – Rek, Moravský, Ploc (66. Řehák), Procházka, Tampír, Valentin, Krulich, Martinec, Přibyl, Šťovíček (53. Bojkovič). Trenér Jaroslav Bureš. 

Čáslav B: Beran – Pavlík, M. Svoboda, Trekoval, Lebduška – Hurda (69. Čáp), Kurka, Král, Zoufalý (90. Jirků) – Plíhal, Chadraba (73. Schovanec). Trenér Lukáš Jirků.

Rozhodčí: Sandev – Pejša, Stádník. Žluté karty: Bojkovič – Chadraba. Diváků: 102.