ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Čáslavské rezervě úvod soutěže nevychází, od Sokolče inkasovala pět branek

Po domácí porážce od nula dva od Hlízova zavítali fotbalisté čáslavské rezervy na půdu dalšího nováčka soutěže – SK Sokoleč.

„Do utkání jsme vstoupili slibně, hráli jsme kombinačně a aktivně, ale bohužel pouze po vápno,“ uvedl trenér čáslavské rezervy Lukáš Jirků a pokračoval: „V prvním poločase jsme od domácích dostali lekci z produktivity. Nákop ze strany propadl mezi naše čtyři obránce a na konci zakončoval osamocený hráč,“popisoval.

„Od prvního obdrženého gólu byl každý nakopnutý míč za naši obranu nebezpečný. Nebyli jsme schopni číst hru a zachytit náběhy z nakopnutých míčů. Naše hra v obraně byla katastrofální,“ konstatoval.

„Do druhé půle jsme si řekli, že vstoupíme zodpovědněji ze zajištěné obrany, ale bohužel zůstalo pouze u slov. Pak se snažíme vše vyřešit sami a taháme míče až do ztráty,“ kroutil Jirků hlavou.

„Mrzí mě, že hráči na kterých to máme postavené, předvádějí podprůměrné výkony,“ uzavřel.

SK Sokoleč

12. Skokan, 42. a 87. Auer, 54. Kučera, 74. Šťastný.

Sokoleč: Shokodko – Fink, Šťastný, Muller, Skokan, Peroutka, Kozel (70. Jedlička), Kučera (87. Čáp), Hlavatý, Auer, L. Svoboda (75. Mejzr). Trenér Robert Jirák.

Čáslav B: Kovařík - Hurda, M. Svoboda (46. Pavlík), Votava, Lebduška (87. Švajcr) – Vajgl (28. Plachý), Trekoval, Uher, Klepal, Zoufalý (68. Chadraba) – Vrána. Trenér Lukáš Jirků.