KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavské rezervě úvod soutěže nevyšel

Hodnocení trenéra

"Do Čáslavi jsme jeli vyhrát, jsem spokojený," prohlásil hlízovský trenér David Linhart. "Domácí mají mladé mužstvo, chtěli jsme na ně vletět hned od začátku a nenecháme je hrát. To nám stoprocentně vyšlo," prozradil kouč a pokračoval: "Čáslav B se v první půli prakticky nedostala od brány, domácí všechno odkopávali do autu. Jen mě mrzí, že jsme zápas měli rozhodnout daleko dříve, už před prvním gólem jsme měli tři stoprocentní šance."

Ve druhé půli přidal druhou branku z pokutového kopu M. Frejlach. "Penalta byla jasná, po faulu na Vláďu Maxu, který šel sám na bránu," zdůraznil David Linhart a dodal: "Za stavu 2:0 jsme měli další dvě šance na pojistku, to jsme třeba obešli i brankáře a netrefili prázdnou bránu. Byli jsme jednoznačně lepší, naše mužstvo bylo úplně někde jinde."

Jak viděl utkání trenér čáslavské rezervy Lukáš Jirků: "Věděli jsme, že nás na úvod sézóny nečeká nic lehkého. Bohužel se potvrdilo to čeho jsem se bál. Naše mladé mužstvo především nezvládlo utkání v hlavě. Na kluky dolehla nervozita a báli jsme se kombinovat," mrzelo trenéra Čáslavi.

"To, co nám při přátelákách fungovalo, nám nyní úplně vypadlo. Neměli jsme střed hřiště. Mrzí mě to, protože vím, že mužstvo špatné nemáme, ale bohužel nám chybí nějaká vůdčí osobnost, která by dokázala naše mladé mužstvo strhnout. V tomhle ohledu má Hlízov zkušenější mužstvo," připomněl.

"V prvním poločase jsme toho moc nepředvedli. Na začátku jsme měli tři brejky, ale bohužel jsme je nedotáhli do konce. Potom hrál pouze Hlízov a my jsme se zmohli pouze na odkopávané míče. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale my jsme špatně řešili finální fázi. Obdrželi jsme druhou branku z penalty a na obrat jsme se již nezmohli," uzavřel.

Reportáž převzata z webu svoboda.info.

0 : 2
(0 : 1)

FK Čáslav

 

Fotbal Hlízov

Branky

19. Kopecký, 55. pok. kop M. Frejlach.

Sestava

Čáslav B: Kovařík - Plíhal (62. Hurda), Richard, Svoboda, Lebduška, O. Vajgl, Havrda (67. Klepal), M. Votava, Uher, Chadraba (73. Chábera), Vrána. Trenér Lukáš Jirků. 

Hlízov: Míšek - O. Tomíšek, Tafel, Navrátil (46. Šesták), M. Výborný - Hačka, P. Růžička, Kopecký (72. Kvíčala), Maxa, M. Frejlach (88. M. Šváb) - Mar. Puk (82. Mar. Jarůněk). Trenér David Linhart