KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavskému béčku se utkání s rezervou Vlašimi nevydařilo

Čáslav – Fotbalité čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácí půdě přivítali béčko Vlašimi. Domácí hráčům se utkání vůbec nepovedlo a hostující celek si z Vodrant odvezl všechny tři body!

Hodnocení trenéra

"Nevím, čím si to vysvětlit, ale všechno odhodlání a chuť po vítězství jsme nechali v kabině. Totálně jsme nezvládli první poločas, kdy jsme prakticky neohrozli branku hostí. Navíc jsme po brejku soupeře a našem nedůrazu v zárodku akce inkasovali. První poločas se nám opravdu nepovedl,“ kroutil hlavou trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda

Čáslavští vyměnili v poločasové pauze hned tři hráče základní sestavy: „Chtěli jsme tým nastartovat změnami v sestavě a v rozestavení,“ řekl Jakub Svoboda a navázal: „Úvod druhého poločasu ale nebyl v naší režii a Kovařík nás podržel při šanci soupeře,“ popisoval. 

„Nakonec se nám podařilo srovnat, když se po centru Trekoval prosadil hlavou Ronovský. My jsme ale dnes nehráli kompaktně, byli jsme neorganizovaní a nedůslední. To se nám vymstilo, když soupeř po dalším brejku nadvakrát prostřelil brankáře Kovaříka. To byla zbytečná branka, které se dalo včasným odkupnutím míče po prvním zákroku naše brankáře předejít,“ poznamenal Svoboda. 

„Ve snaze vyrovnat jsme pak už jen nastřelili po rohovém kopu břevno. To bylo z naší strany vše. Náš výkon dnes nebyl dobrý, proto jsme si nezasloužili v zápase bodovat,“ uzavřel.

Zdroj: www.svoboda.info

Foto a video z utkání naleznete zde!

1 : 2
(0 : 1)

FK Čáslav

 

FC Sellier&Bellot Vlašim

Branky

58. Ronovský – 43. a 64. Motyčka.

Sestava

Kovařík – Fuxa, Richard, Pavlík, Lebduška (46. Plíhal) – Vajgl, P. Jirků (46. Kopp) – Mlynka, Ronovský, Trekoval – Chadraba (46. Zoufalý). Trenér Jakub Svoboda.