ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Více informací

Čáslavskou rezervu nasměroval k zisku tří bodů povedený první poločas

Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy ve třetím kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali celek Kosmonos. Hosté v prvních dvou kolech získali šest bodů, z Čáslavi však odjeli s prázdnou.

Hodnocení trenéra

Chtěli jsme napravit zaváhání z prvního domácího zápasu proti Semicím, a to se povedlo,“ uvedl trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda. „Ke skvělému výkonu z prvního poločasu nám dopomohla  rychlá úvodni branka, kdy centr Vajgla z přímého kopu usměrnil mezi tři tyče Trekoval. To nás povzbudilo a vytvářeli jsme si i další šance. Druhou branku jsme přidali po krásné akci. Ronovský pěknou kolmicí za obránce vyzval ke skórování Fuxu a ten poslal míč do sítě,“ popisoval Svoboda.  

„Hosté za první poločas, a vlastně za celý zápas, měli jen jednu vyloženou šanci. Se střelou hostujícího útočníka si ale výborně poradil brankář Skokan,“ chválil Svoboda svého svěřence.

„Na druhé straně si Ronovský došel pro faul v pokutovém území a po penaltě Trekovala jsme vedli o tři branky,“ konstatoval Jakub Svoboda. 

„Do druhé půle jsme šli s cílem si výsledek pohlídat. To se nám nakonec povedlo. Sice jsme již nebyli nebezpeční v útočné fázi, nicméně soupeř si na druhé straně vytvořil jen několik rohových kopů. Po jednom z nich jsme ale v závěru inkasovali, což nás mrzí, ale na radosti ze zisku tří bodů to již nic nezměnilo,“ sdělil Jakub Svoboda. 

Čáslavské béčko řešilo post brankáře: „V týdnu jsme dotáhli přestup brankáře Tomáše Skokana, který v souběhu zápasů s áčkem nahradí v brance naší jedničku, Standu Kovaříka. To se mu dnes podařilo na sto procent a tímto bych mu chtěl poděkovat za skvělý výkon, kterým přispěl k zisku tří bodů celého týmu,“ uzavřel Svoboda.

3 : 1
(3 : 0)

FK Čáslav

 

SK Kosmonosy

Branky

6. a 34. pok. kop Trekoval, 24. Fuxa – 87. D. Mašek.

Sestava

Skokan – Plíhal, Pavlík, Svoboda, Hurda – Vajgl (73. Lebduška), Richard – Fuxa, Ronovský (90. Zoufalý), Trekoval – Chadraba (66. P. Jirků). Trenér Jakub Svoboda.