NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavskou rezervu nasměroval za vítězstvím Váňův hattrick!!

Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B přivítali tabulkového souseda – Pěčice. Domácí tým neponechal nic náhodě a s přehledem zvítězil 4:1! 

Hodnocení trenéra

„S výsledkem a částečně i s výkonem můžeme být spokojeni,“ uvedl zastupující trenér čáslavského béčka Jakub Svoboda. „Co mě mrzí je fakt, že po prostřídání v průběhu druhého poločasu místo toho, abychom soupeře ještě více přimáčkli na jeho polovině, tak jsme naopak vytvářeli okénka v zadních řadách a dovolili jsme hostům nějaké pološance a navíc i vstřelit branku,“ litoval. 

Jinak naše převaha po celé utkání byla jednoznačná. Co se týká produktivity, tak máme stále na čem pracovat. Asi nebudu přehánět když řeknu, že jsme si vytvořili kolem patnácti příležitostí ke skórování, dáme jen čtyři branky, to je škoda,“ mrzelo trenéra Čáslavi.  

„Z výkonu jednotlivců mohu pochválit Fišra z dorostu, který velmi dobře pracoval ve středu hřiště. Váňu pak chválím za hattrick, i když mohl minimálně další tři branky přidat. Máme tři body, můžeme být spokojeni,“uzavřel. 

 

Odkaz na fotogalerii ze zápasu: https://afk1994.rajce.idnes.cz/nedele_20.9.2020_MU_I.A.trida_sk.B_FK_Caslav_B_-_TJ_Sokol_Pecice_4_1_2_0/

4 : 1
(2 : 0)

FK Čáslav

 

TJ Sokol Pěčice

Branky

Branky: 16., 26. a 49. Váňa, 52. Kořínek

Sestava

Čáslav B: Kovařík – Kurka (67. Zoufalý), Čáp (67. Nykodým), Šmejda, Lebduška – Jelínek (57. Vávra), Fišr, Čuchal (57. Vocl), Kořínek (57. Jedlička) – Ronovský, Váňa. Trenér Jakub Svoboda. 

Pěčice: Dufek – Vodháněl, Mulač, Novák, Král, Tůma (67. Vodháněl), Makovec, Kiceluk, Hubař, Heřmanský (50. Kriška), Sítař. Trenér Miroslav Hubač