NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavskou rezervu srazilo vyloučení Trekovala

 Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Jesenice. Domácí zápas rozhodli až brankami v posledních minutách zápasu.

Hodnocení trenéra

„Utkání se mi hodnotí špatně. Osmdesát minut jsme nehráli zle a zápas byl vyrovnaný,“ řekl trenér čáslavské rezervy Lukáš Jirků a navázal: „Je mi jasné, že když se někdo podívá na skóre, tak se zasměje. Na zem nás srazilo zbytečné vyloučení Trekovala, a to rozhodlo celý zápas,“ zdůraznil Jirků. 

„Před zápasem jsem klukům říkal, že dnes nechci vidět žlutou kartu za řeči, protože hrajeme na malém hřišti a zápas bude samý souboj, a že si nemůžeme nechat dát zbytečné karty. Přesně to se stalo. Trekoval dostal první kartu za řeči na rozhodčího a pak když potřeboval „zatáhnout za brzdu“tak dostal druhou žlutou. Rázem bylo po celém zápase, a ještě jsme dostali příděl,“ kroutil Lukáš Jirků hlavou. 

„První gól vstřelil soupeř krásnou střelou z půlky naší poloviny. Balón vzal ještě trochu vítr, takže bych to ani nikomu nepřikládal za chybu. Druhý gól jsme dostali po ztrátě ve středu hřiště, kdy nás soupeř hned potrestal. Pak se nám podaří snížit na jedna dva. Začali jsme být lepším týmem, vytvořili jsme si i slibné šance. Bohužel přišlo vyloučení Trekovala a z následného přímého kopu jsme inkasovali na tři jedna a bylo po zápase. Pak si necháme dát nesmyslně další dvě branky,“ uvedl jej. 

5 : 1
(1 : 0)

SK Slavia Jesenice

 

FK Čáslav

Branky

Branky: 33. a 81. Novotný, 59. Čonka, 86. Kratochvíl, 89. Hančl – 78. Kurka

Sestava

Jesenice: Detko – Vošahlík (46. Mráz), Kubec (68. Smolík), Novotný, Hančl, Čonka, Duda (84. Beneš), Táčner, Kratochvíl, Štěpánek (70. Pilík), Kuchta. Trenér Pavel Zdanovec.

Čáslav B: Kovařík - Batelka, Svoboda (70. Plíhal), Trekoval, Pavlík - Zoufalý, Havrda, Votava, Kurka – Vajgl (59. Chábera), Váňa. Trenér Lukáš Jirků.

Rozhodčí: Kaucký – Koubek, Klápa. Červená karta: 79. Trekoval. Žluté karty: Táčner – Trekoval. Diváků: 65.