FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Čáslavskou rezervu v utkání s Mělníkem kosila zranění

Mělník – Fotbalisté čáslavského béčka v 15. kole I. A třídy zavítali na půdu tabulkového soupeře – FK Pšovka Mělník.

Hodnocení trenéra

„Jsem rád, že je již po sezóně a budeme mít zimní pauzu na to, abychom se dali zdravotně dohromady. Téměr celý druhý poločas jsme měli na hřišti jen sedm zdravých hráčů, a to se opravdu bojuje o body velmi těžko,“ konstatoval Jakub Svoboda.  

„Před utkáním jsem se totiž při předzápasové rozcvičce dozvěděl, že Chadraba s Plíhalem jsou zranění a do utkání jít nemohou. Při naší smůle dostal ve dvacáté minutě míčem do obličeje Vajgl, kterému se spustilo krvácení z nosu. Během deseti minut, kdy jsme jej ošetřovali jsme přežili pokutový kop domácích. Nakonec jsme ale museli na hřiště poslat P. Jirků a na lavičce tak již nikdo zdravý nezbyl,“ kroutil hlavou Jakub Svoboda. 

„V dalším průběhu jsme inkasovali po dvou dlouhých nákopech za obranu. Při první brance se navíc zranil stoper a do hry musel tak i polozraněný Plíhal, abychom nedohrávali v deseti,“ rekapituloval Jakub Svoboda. 

„Nám se ale podařilo po standardní situaci snížit, když pěkně hlavičkovou Ronovský. O dvě minuty později byl pak faulován Fuxa a kopali jsme penaltu. Tu ovšem Ronovský nedal. To už jsme si vybrali další kalich hořkosti,“ mrzelo Svobodu. 

„Ve druhém poločase se jsme sice opticky drželi míč a byli více na soupeřově polovině. Brankové příležitosti měli ale jen domácí, kteří hrozili z brejků. Jeden takový v závěru zápasu proměnili,“ popisoval Jakub Svoboda. 

„My jsme ale zápas dohrávali ve zdecimované sestavě, kdy mi od šedesáté minuty hlásili zranění Fuxa, Zoufalý i Trekoval. V tomto rozpoložení jsme na body opravdu myslet nemohli,“ uzavřel Jakub Svoboda zklamaně.

Zdroj: www.svoboda.info

Foto a video ze zápasu naleznete zde!

3 : 1
(2 : 1)

FK Pšovka Mělník

 

FK Čáslav

Branky

35., 37. a 85. Šmíd – 42. Ronovský.

Sestava

Kovařík – Fuxa, Pavlík, Svoboda (39. Plíhal), Lebduška – Zoufalý, Richard, Vajgl (34. P. Jirků), Dastych – Ronovský, Trekoval. Trenér Jakub Svoboda.