KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavský útočník Adam Ronovský sestřelil Tuchoraz pěti brankami!

Tuchoraz – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. B třídy sk. C zavítali do Tuchoraze. Zápas vyšel zejména Adamu Ronovskému, který do domácí sítě poslal hned pět brankových zásahů.

Hodnocení trenéra

První poločas byl z naší strany velmi dobrý. Hned v první minutě trefil Trekoval břevno. Náš tlak pokračoval a do vedení jsme se dostali po technické střele Ronovského,“ popisoval trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda. „Po třiceti minutách hry jsme již vedli o dvě branky. Hráli jsme vcelku dobře. Naše rychlost dělala domácím problémy a několik šancí jsme ještě nedotáhli do konce,“ řekl Jakub Svoboda. 

„Domácí měli v prvním poločase jen jednu šanci. Přímý kop ze dvaceti metrů ale brankář Maxa vyrazil a následná dorážka šla nad naší branku,“ uvedl. 

„Na začátku druhého poločasu jsme na deset minut zbytečně vyklidili hřiště. Domácí nás chvíli přehrávali, ale k ohrožení branky se nedostali,“ připomněl Svoboda a pokračoval: „Naopak na druhé straně zvýšil na tři nula Váňa. Po dlouhém nákopu pak domácí dokázali ještě snížit, ale to bylo z jejich strany vše. My jsme naopak dobře kombinovali a trestali chyby domácích. Dvakrát jsme skórovali do prázdné brány, to byly pěkné akce,“ sdělil Svoboda. 

„Dnes je třeba kluky pochválit, odvedli velmi dobrý výkon, včetně střídajících dorostenců,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Zdroj: www.svoboda.info

1 : 7
(0 : 2)

FC Tuchoraz

 

FK Čáslav

Branky

60. Topol - 10., 30., 62., 65. pok. kop a 71. Ronovský, 56. Váňa, 86. Trekoval.

Sestava

Čáslav B: Maxa – Hurda (70. Jelínek), Pavlík, Svoboda (76. Kurka), Šupka – Zoufalý, Vajgl, Váňa, Trekoval – Plíhal (60. Havrda), Ronovský. Trenér Jakub Svoboda.