KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Fotbalisté čáslavské rezervy na hřišti v Dolním Bousově branku nevstřelili

Dolní Bousov – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Dolního Bousova. Domácímu celku podlehli Čáslavští tím nejtěsnějším rozdílem.

Hodnocení trenéra

„Největším rozdílem mezi naším celkem a soupeřem byla síla a důraz v osobních soubojích. My jsme během prvního poločasu třikrát odkulhali ze hřiště. Domácí nás přetlačili silou,“ uvedl trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda

„Prvních patnáct minut nám vyšlo skvěle. Domácí jsme zaskočili aktivní hrou a vytvořili jsme si dvě gólové šance. Krásnou střelu Chadraby ale domácí brankář skvělou robinzonádou vytáhl na roh,“ mrzelo jej. 

„Domácí se z první střely na bránu radovali. Propadli jsme ve středu hřiště a Sedláček zamíříl z dvaceti metrů přesně k tyči. To nás omráčilo natolik, že jsme se dvacet minut vůbec nedostali do hry a mohli jsme dvakrát, třikrát inkasovat,“ kroutil hlavou Jakub Svoboda a pokračoval: „Nakonec jsme v závěru poločasu dvakrát zahrozili. Zoufalý a Uher ale nemířili přesně,“ uvedl. 

"Ve druhém poločase jsme sice více drželi míč na svých kopačkách, ale vyloženou šanci nám to nepřineslo. Až v samotném závěru šel sám na bránu Uher, místo kličky brankáři, nebo zakončení, volil přihrávku na spoluhráče, kterou ale zblokoval domácí obránce a míč kutálející se do brány stihl těsně před lajnou vykopnout,“ popisoval Svoboda. 

„Pozitivem zápasu může být začlenění stopera Marka Svobody z dorostu, který si v zápase počínal velmi dobře. Jinak mě ale mrzí, že na nás stačí tým, který nás přetlačí pouze a jen silovým způsobem hry. Na hřišti navíc postrádáme lídra, na tom budeme muset zapracovat,“ uzavřel.

Zdroj: www.svoboda.info

Foto a video z utkání naleznete zde.

1 : 0
(1 : 0)

Dolnobousovský SK

 

FK Čáslav

Branky