KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Fotbalisté čáslavské rezervy nestačili na Světlou nad Sázavou

Světlá nad Sázavou – Fotbalisté čáslavské rezervy odehráli přátelské utkání proti Světlé nad Sázavou. Svěřenci trenéra Lukáše Jirků podlehli domácím o jednu branku. 

Hodnocení trenéra

Utkání na hezkém trávníku ve Světlé rozhodla chuť do fotbalu a nasazení. Toho měli domácí o poznaní více,“ uvedl trenér čáslavského béčka Lukáš Jirků a navázal: „Dle informací od domácích, měli doplněné mužstvo o sedm dorostenců, kteří se neustále střídali a uběhali nás. My jsme naopak byli bez energie a chuti do zápasu. Výkony některých hráčů byly velice podprůměrné. Jen pár výkonů sneslo měřítko,“ přiznal Lukáš Jirků. 

„Vyzdvihnul bych výkon Čápa, kterého jsem poprvé postavil na pravého beka a zápas odmakal a byl nejlepším hráčem našeho týmu,“ řekl Jirků.   

„I přesto, že jsme v utkání prohrávali o tři góly, tak jsme ke konci zápasu mohli vyrovnat, ba dokonce strhnout vedení na naši stranu. Nicméně by to bylo nezasloužené vítězství,“ uzavřel. 

4 : 3
(2 : 1)

FK Bohemia Světlá nad Sázavou

 

FK Čáslav

Branky

Netušil, Kopp, Vocl.  

Sestava

Čáslav B: Beran - Lebduška, M. Svoboda, Šmejda, Čáp - Král, Havrda, Klepal, Kopp - Netušil, Chábera. Střídali: Zoufalý, Vrána, Halas, Vocl. Trenér Lukáš Jirků.