ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže
ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Fotbalisté čáslavské rezervy nestačili na Světlou nad Sázavou

Světlá nad Sázavou – Fotbalisté čáslavské rezervy odehráli přátelské utkání proti Světlé nad Sázavou. Svěřenci trenéra Lukáše Jirků podlehli domácím o jednu branku. 

Hodnocení trenéra

Utkání na hezkém trávníku ve Světlé rozhodla chuť do fotbalu a nasazení. Toho měli domácí o poznaní více,“ uvedl trenér čáslavského béčka Lukáš Jirků a navázal: „Dle informací od domácích, měli doplněné mužstvo o sedm dorostenců, kteří se neustále střídali a uběhali nás. My jsme naopak byli bez energie a chuti do zápasu. Výkony některých hráčů byly velice podprůměrné. Jen pár výkonů sneslo měřítko,“ přiznal Lukáš Jirků. 

„Vyzdvihnul bych výkon Čápa, kterého jsem poprvé postavil na pravého beka a zápas odmakal a byl nejlepším hráčem našeho týmu,“ řekl Jirků.   

„I přesto, že jsme v utkání prohrávali o tři góly, tak jsme ke konci zápasu mohli vyrovnat, ba dokonce strhnout vedení na naši stranu. Nicméně by to bylo nezasloužené vítězství,“ uzavřel. 

4 : 3
(2 : 1)

FK Bohemia Světlá nad Sázavou

 

FK Čáslav

Branky

Netušil, Kopp, Vocl.  

Sestava

Čáslav B: Beran - Lebduška, M. Svoboda, Šmejda, Čáp - Král, Havrda, Klepal, Kopp - Netušil, Chábera. Střídali: Zoufalý, Vrána, Halas, Vocl. Trenér Lukáš Jirků.