ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Více informací

Fotbalisté čáslavské rezervy si vyšlápli na lídra I. A třídy, Světlé nadělili osm branek!

Čáslav – Předposlední přípravný zápas vyšel čáslavské rezervě na výbornou. Na domácí umělé trávě přivítali hráči Čáslavi vedoucí celek I. A třídy kraje Vysočina – FK Bohemia Světlá nad Sázavou. Po skvělém vstupu do utkání nadělili domácí hostujícímu celku osm branek!

Hodnocení trenéra

Výsledek je to krásný, ale na druhou stranu Světlá proti nám nastoupila ze zátěže, kterou absolvuje v rámci soustředění,“ připomněl trenér čáslavského béčka Jakub Svoboda a pokračoval: „Nicméně i tak jsme sehráli povedený první poločas. Skvěle nám vyšel vstup do utkání, kdy jsme ve dvacáté minutě vedli o čtyři branky. Navíc některé z nich padly po krásných kombinacích a přesných centrech ze stran,“ připomněl Svoboda. 

Čáslavští se ujali vedení hned ve druhé minutě, kdy pokutový kop proměnil Okulov, který je v Čáslavi na testech. „Druhou branku přidal Plíhal, jenž do brány uklidil přesný centr Zoufalého. Zoufalý pak nacentroval i na hlavu Trekovala, který zvýšil už na tři nula," uvedl Svoboda.  

Dnes se nám opět dařily standardní situace, dobře jsme je zahrávali a navíc jsme se konečně prosadili i gólově, kdy na čtyři nula zvýšil hlavou Trekoval po rohu Lebdušky a vzápětí se ten samý hráč prosadil i po rohovém kopu Lukáše Jirků,“ popisoval Jakub Svoboda.  

„Ve druhém poločase jsme přidali další tři branky. Dva brejky proměnili Špičák a Okulov. Po standardní situaci se opět hlavou prosadil Trekoval,“ rekapituloval Svoboda.

„Bohužel jsme ale dvakrát po našich chybách inkasovali, navíc v poslední minutě ještě Maxa chytil penaltu. Dvě inkasované branky mě mrzí, ale na druhou stranu jsme se osmkrát brankově prosadili, tak se dá pochopit, že koncentrovanost hráčů u inkasovaných branek nebyla na sto procentech,“ řekl trenér čáslavského béčka. 

„Poprvé za celou zimní přípravu mohu říct, že jsem s výkonem hráčů spokojen, i když se v zápase objevilo několik hluchých míst, tak je třeba kluky pochválit,“ doplnil. 

Zdroj: www.svoboda.info

8 : 2
(5 : 0)

FK Čáslav

 

FK Bohemia Světlá nad Sázavou

Branky

3 Trekoval, 2 Okulov, Plíhal, Pavlík, Špičák

Sestava

Maxa – Hurda, Svoboda (46. Špičák), Pavlík, Lebduška (57. Svoboda) – Zoufalý, Jirků, Vajgl (80. Šupka), Trekoval – Plíhal, Okulov.