ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Více informací

Fotbalisté čáslavské rezervy si vyšlápli na lídra soutěže, ze Sokolče přivezli tři body!

Sokoleč – Fotbalisté čáslavské rezervy zavítali v předposledním kole I. B třídy sk. C na hřiště doma dosud stoprocentní Sokolče. Lídr tabulky nakonec musel zkousnout první porážku na domácí půdě. Čáslavští se tak ziskem tří bodů udrželi na druhém místě tabulky.

Hodnocení trenéra

Chtěli jsme v posledních třech utkáních sezóny bodovat naplno a získat tak minimálně druhé místo tabulky. Tomu jsme přizpůsobili nominaci na zápas v Sokolči,“ konstatoval trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda a navázal: „Jsem rád, že klukům z áčka není osud b-týmu lhostejný a řada z nich zvládla dvě utkání za víkend,“ ocenil přistup čáslavských hráčů Jakub Svoboda. 

„V prvním poločase měli jako první velkou šancí domácí. Samostatný únik jsme ale přežili. Nám se v prvním poločase tolik nedařila kombinace, v té byli domácí prvním poločase lepší,“ přiznal Jakub Svoboda.  „Do vedení jsme se ale dostali my. Kdy si na rohový kop Vajgla nejvýše naskočil Váňa a míč usměrnil přesně k tyči. Vzápětí šel sám na bránu Kořínek, ale nedal. Domácí pak srovnali chvíli před poločasovou pauzou, kdy dlouhý míč propadl až k volnému hráči na zadní tyči, který prostřelil brankáře Kovaříka,“ popisoval Jakub Svoboda. 

„Začátek druhého poločasu nám vyšel na výbornou. Hned po sedmi minutách skóroval po brejku na zadní tyči dorážející Kopp,“ rekapituloval trenér čáslavské rezervy. „Během druhého poločasu pak zahodil Ronovský dvě, tři velké šance. Navíc Jícha po krásné kombinační akci hlavičkou jen do tyče,“ vypočítával. „To nás mohlo mrzet, protože domácí za stavu jedna dva zhruba v sedmdesáté minutě nastřelili po závaru před bránou břevno,“ oddychl si. 

„Nám se ale dařily rychlé výpady do domácí obrany. Po jednom takovém byl ve vápně sražen Ronovský a Váňa penaltu s přehledem proměnil. V samotném závěru se krásnou ranou na zadní tyč prosadil Jícha a bylo rozhodnuto,“ řekl Jakub Svoboda. 

Chtěl bych kluky pochválit za přístup k zápasu zejména ve druhém poločase, kdy do hry kromě nasazení a bojovnosti přidali také přesnost, což nás nakonec odměnilo výhrou na půdě lídra soutěže,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Zdroj: www.svoboda.info

1 : 4
(0 : 1)

SK Sokoleč

 

FK Čáslav

Branky

Branky: 39. Hlavatý – 20. a 75. pok kop Váňa, 52. Kopp, 84. Jícha.

Sestava

Čáslav B: Kovařík – Plíhal (46. Hurda), Pavlík, Váňa, Hannich – Trekoval (84. Šupka), Vajgl (46. Kopp), Richard, Kořínek (82. Vrána) – Jícha, Ronovský. Trenér Jakub Svoboda.