FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším přípravném utkání zahodili dva pokutové kopy!

Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším přípravném utkání přivítali na domácí umělé trávě celek z krajského přeboru – Heřmanův Městec. Celek hostí dorazil k utkání do Čáslavi pouze v desíti hráčích, a tak do sestavy musel zařadit i vlastního trenéra.

Hodnocení trenéra

Čáslavští v prvním poločase pálili jednu vyloženou příležitost za druhou a gólově se prosadil po úniku Špičáka střelou do odkryté brány Fuxa. Hosté si počínali efektivněji a domácí hráče potrestali gólovou hlavičkou z rohového kopu a z následného pokutového kopu. To Čáslavští v utkání kopali dvě penalty, ale Jirků a ani Špičák vůbec netrefili branku gólmana Žďánského. Remízu tak Čáslavským zařídil po dalším samostatném úniku Špičák.

 

Čáslavské béčko čeká následující víkend soustředění v domácích podmínkách. Další přípravný zápas pak sehrají fotbalisté Čáslavi v sobotu 3. března proti Krakovanům.

 

„Kdybychom si před utkáním řekli, že uhrajeme remízu s týmem z krajského přeboru, tak bychom to asi brali. Nicméně soupeř nebyl kompletní a chvíli hrál dokonce bez vyloučeného hráče,“ připomněl trenér čáslavské rezervy Jiří Antoš. „My jsme spalovali šance, měli jsme snad deset gólovek,“ řekl a dodal: „Navíc jsme nedali dva pokutové kopy,“ kroutil hlavou. 

„Nicméně jsme měli v zápase dost hluchých míst, navíc jsme mohli i prohrát. Pokud hráči nebudou mít herní kázeň a nebudou pracovat organizovaně a na sto procent, tak se nikam neposuneme,“ konstatoval Antoš a pokračoval: „Ve druhém poločase jsme chtěli hrát nátlakově, rychle do útoku. Hráči místo toho pomalu rozehrávají míče, předržují míče, to je špatně,“ řekl.

2 : 2
(1 : 2)

FK Čáslav

 

FK Jiskra Heřmanův Městec

Branky

Branky Čáslavi B: Fuxa, Špičák

Sestava

Čáslav B: Vyhnánek – Hurda, Pavlík, Richard (46. Plíhal), Lebduška – Fuxa (46. Radil), Šupka, Jirků, Trekoval – Vrána, Špičák.