FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Fotbalisté čáslavského béčka na úvod přípravy porazili Suchdol

Suchdol – Fotbalisté čáslavského béčka sehráli první přípravný zápas na novou sezónu v I. A třídě na půdě Sokola Suchdol.

Hodnocení trenéra

„Máme za sebou první týden přípravného období. Někteří hráčí absolvovali tři tréninkové jednotky a dvě víkendová utkání, když v sobotu nastoupili v modelovém utkání a-týmu. Docházka hráčů je velmi slušná, nikdo se zatím nezranil, takže můžeme být prozatím spokojeni,“ konstatoval trenér čáslavského béčka Jakub Svoboda

„Na úvod přípravy se utkáváme s papírově slabšími týmy, byl to záměr, protože zkoušíme nový herní systém a chvíli nám bude trvat, než si vše sedne,“ připomněl Svoboda.  „

"V utkání v Suchdole jsme sice vstřelili čtyři branky, ale jinak jsme ze hry samotné moc nebezpeční nebyli. Dvě branky jsme dali ze standardních situací, jednu si dokonce domácí vstřelili vlastní. Na útočné polovině jsme byli bezradní, na tom je třeba zapracovat,“ přiznal Jakub Svoboda. 

„V posledních deseti minutách jsme navíc domácí pustili do několika brejkových situací a nakonec jsme v poslední vteřině zápasu inkasovali po rohovém kopu. Nedokázali jsme udržet čisté konto, to mě mrzí,“ litoval Jakub Svoboda. 

V čáslavském dresu se představily dvě nové tváře: „Vítek Chadraba je útočník, Patrik Jirků hráč do záložní řady. Absolvují s námi letní přípravu a uvidíme,“ uzavřel Jakub Svoboda. 

Čáslavský b-tým o víkendu čeká soustředění v Bezměrově u Kroměříže, kde postupně absolvuje tři zápasy v rámci turnaje Kristýn CUP 2018.

Zdroj: www.svoboda.info

1 : 4
(0 : 2)

TJ Sokol Družba Suchdol

 

FK Čáslav

Branky

6. Pavlík, 39. P. Jirků, 50. vlastní, 69. Chadraba.

Sestava

Beran – Hurda (60. Šupka), Pavlík, Lebduška – Šupka (46. L. Jirků), Zoufalý (46. Plíhal), Vajgl, P. Jirků (75. Zoufalý), Trekoval – Chadraba, Vrána. Trenér Jakub Svoboda.