KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Fotbalisté čáslavského béčka nastříleli Rejšicím čtyři branky!

Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v rámci 17. kola I. A třídy přivítali na domácím hřišti s umělou trávou celek Rejšic. Domácím se povedlo zvítězit i ve druhém utkání jarní části sezóny.

Hodnocení trenéra

„Ačkoliv jsme v prvním poločase měli optickou převahu, do brankových příležitostí jsme se moc nedostávali,“ přiznal trenér čáslavského béčka Jakub Svoboda

„Paradoxně tu největší nám svoji chybou nabídli hosté. Ronovský svůj samostatný únik ale neproměnil. V závěru poločasu jsme se nakonec prosadili ze standardní situace, když centrovaný míč prodloužil Zoufalý, balón se od tyče odrazil k Ronovskému, který jej uklidil do brány. Hosty jsme v prvním poločase do vážnějšího ohrožení naší branky nepustili,“ rekapituloval Svoboda. 

„Nepodařilo se nám zachytit úvodních pět minut druhého poločasu, kdy jsme hosty pustili i k jedné střele, se kterou si ale poradil brankář Karban. Jejich krátkodobou převahu jsme naštěstí utnuli tím nejlepším způsobem. Po přihrávce Hurdy do vápna se míč odrazil k Čuchalovi, jenž ranou od břevna zvýšil náš náskok,“ popisoval Jakub Svoboda a pokračoval: „Za dalších deset minut přidal střelou zpoza vápna branku Richard a řekl bych, že bylo o výsledku rozhodnuto. Navíc v 76. minutě skóroval po další standardce Trekoval. V poslední čtvrthodině byli hosté sice více na míči, ale víc než jen střelu těsně mimo naší branku si nevypracovali,“ konstatoval. 

„Jsme rádi za zisk tří bodů. Navíc jsme vstřelili čtyři branky a konečně také neinkasovali. Kluky musím pochválit. Zvládli jsme další zápas o šest bodů a s očekáváním vyhlížíme těžký duel s celkem Kosmonos,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Zdroj: www.svoboda.info

Foto a video ze zápasu naleznete zde!

4 : 0
(1 : 0)

FK Čáslav

 

SK Rejšice

Branky

37. Ronovský, 51. Čuchal, 61. Richard, 76. Trekoval.

Sestava

Karban – Hurda (58. Dastych, 77. Vrána), Pavlík, Svoboda (74. Vajgl), Lebduška – Zoufalý (59. Uher), Richard, Čuchal, Kořínek – Ronovský (65. Chadraba), Trekoval. Trenér Jakub Svoboda.