NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Fotbalisté čáslavského béčka ztratili na domácí půdě všechny body

Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali Slovan Poděbrady. Domací tým v utkání branku nevstřelil, a tak se radovali hosté.

Hodnocení trenéra

Apeloval jsem na kluky, že je důležité, abychom dobře vstoupili do utkání a na soupeře od začátku nalezli,“ řekl trenér čáslavského béčka Lukáš Jirků a pokračoval: „Bohužel se to nestalo a soupeř do zápasu vstoupil s větší chutí a bojovností, což jak se později ukázalo, rozhodlo celé utkání,“ uvedl.  

„Při prvním gólu jsme úplně zaspali.  Ten druhý, pak vzniknul po špatném presinku, kdy jsme propadli ve středu hřiště a kolmicí mezi našemi stopery soupeř zvýšil na 2:0. Více toho soupeř moc neměl,“ konstatoval Jirků. 

„My jsme mohli skórovat minimálně třikrát, ale ani Váňa a Jelínek nebyli v zakončení přesní. Od třicáté minuty jsme byli lepším týmem, dokázali jsme se dostat do slíbných situací, kdy nás soupeř dvakrát jednoznačně fauloval ve velkém vápně, ale sudí to prý neviděl. Škoda, věřím že kdybychom dali nějaký gól v prním poločase, tak zápas minimálně vyrovnáme,“ litoval trenér čáslavského béčka. 

„Soupeř byl ve druhé půli úplně odevzdaný a v podstatě téměř nepřekročil polovinu. Bohužel nám to bylo k ničemu, protože jsme z tak velké převahy ve druhé půli nedokázali skórovat. To mě velice mrzí. Na posledních patnáct minut jsme ještě hráli na tři útočníky, ale ani to nám nepomohlo,“ sdělil Lukáš Jirků.

„Jsem naštvaný, že nejsme schopni dát gól, když soupeře šedesát minut přehráváme stylem, že ho ani nepustíme za polovinu. Zbytečná ztráta bodů,“ mrzelo jej.

0 : 2
(0 : 2)

FK Čáslav

 

Sportovní klub Slovan Poděbrady

Branky

Branky: 12. Švára, 20. Jiráň

Sestava

Čáslav B: Kovařík - Čáp, M. Svoboda (81. Vávra), Trekoval, Lebduška – Zoufalý (69. Nykodým), Král (83. Novák), Vocl (67. Vrána), Jelínek – Váňa (67. Schovanec), Kořínek. Trenér Lukáš Jirků

Slovan Poděbrady: Hadvičák – Borovička, Sekera, Ber, Bernard, Hran (89. Pacovský), Štěpánek, Havrda (55. Znamínko), Švára, Jiráň (46. Šulc), Nikulin (55. Mišák). Trenér Richard Klípa.