KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Fotbalistům čáslavského béčka se na domácí půdě nedaří

Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali Divišov. O osudu zápasu rozhodla branka hostí ze čtyřicáté minuty utkání. Čáslavští tak potvrdili fakt, že se jim výsledkově na domácím hřišti vůbec nedaří.

Hodnocení trenéra

„Sehráli jsme utkání dvou rozdílných poločasů a opět nemáme ani bod. V prvním poločase jsme naprosto rezignovali na kombinační hru a dlouhé nakopávané míče k ničemu nevedly,“ konstatoval trenér čáslavského béčka Jakub Svoboda a pokračoval: „Navíc v úvodním poločase nedařilo středním záložníkům, kdy jsme soupeři nechávali moc prostoru,“ řekl. 

„Koukatelný fotbal to v prvním poločase pro diváky moc nebyl. Hosté si vytvořili dvě šance. Jednu z nich proměnili, když jsme opět nedohráli rohový kop. Váhali jsme s odkopem, míč nám sebral soupeř a následný centr přesnou hlavičkou zakončil Hanuš,“ popisoval Jakub Svoboda gólový moment a navázal: „My jsme v prvním poločase dvakrát zahrozili Vajglem, ale ani jedna jeho střela se do sítě nedostala,“ litoval. 

Ve druhém dějství Čáslavští odvedli dobrý výkon: „Druhý poločas byl jednoznačně v naší řežii a minimálně bod jsme si za vysokou aktivitu zasloužili. Bohužel jsme selhali v koncovce. Několik našich střel letělo těsně tyčí hostující branky. Aktivitou jsme si vytvořili řadu standardních situací. Jednou nám hosté dokonce vyhlavičkovali míč z prázdné brány, nebylo nám přáno,“ mrzelo Jakuba Svobodu. 

„Divišov se ve druhém poločase dostal dvakrát na naší polovinu. Jednou z toho byl brejk, který uhasil po obejtí brankáře až Pavlík. Jinak se Divišov jen bránil,“ sdělil Svoboda.  

„My máme obrovský problém vstřelit branku a bez toho se body získavat nedají. Za druhý poločas je třeba kluky pochválit, odvedli velmi dobrý výkon,“ uzavřel.

Zdroj: www.svoboda.info

Foto a video ze zápasu naleznete zde: https://afk1994.rajce.idnes.cz/nedele_4_11.2018_MU_I.A.trida_sk.B_FK_Caslav_B_-_TJ_Jawa_Dvisov_0_1_0_1/

0 : 1
(0 : 1)

FK Čáslav

 

TJ Jawa Divišov

Branky

40. Hanuš.

Sestava

Skokan – Dastych, Svoboda, Richard, Lebduška – Fuxa, P. Jirků (46. Uher), Vajgl, Trekoval – Plíhal (46. Pavlík), Ronovský. Trenér Jakub Svoboda.