KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Hattrick kapitána Petra Váni nasměroval čáslavskou rezervu za ziskem tří bodů

Čáslav – Fotbalisté čáslavského béčka ve třetím jarním kole přivítali na domácím hřišti TJ Pátek. Soupeři měli Čáslavští z podzimu co vracet, na jeho půdě totiž podlehli 1:3.

Hodnocení trenéra

„Začátek utkání nám vyšel podle našich představ. Soupeře jsme vysoko napadli a nutili jej k chybám. Po čtvrthodině hry jsme vedli tři nula,“ uvedl trenér čáslavského béčka Jakub Svoboda„Navíc jsme dávali i pěkné góly. Po centru Trekovala a krásné zasekávačce do protipohybu obránce se nejprve prosadil Váňa. Druhou branku přidal rovněž Váňa po centru Špičáka. Na tři nula pak zvyšoval ranou pod břevno Plíhal,“ popisoval Jakub Svoboda. „V té době to vypadalo s hosty na ručník. Nicméně i tak dokázal Pátek snížit. Z ojedinělé brejkové akce se po dorážce prosadil jeden z hostujících útočníků. Před koncem poločasu jsme ale kopali standardku, po které Pavlík vrátil míč před bránu před osamoceného Váňu, který zaznamenal hattrick,“ řekl trenér čáslavské rezervy. 

„Ve druhém poločase jsme chtěli pokračovat v nátlakové hře. První šanci druhé půle ale měli hosté. To nás podržel brankář Kovařík,“ oddychl si Svoboda.  

Na druhé straně se uvolnil Zoufalý, který míč naservíroval před branku Špičákovi a vedli jsme pět jedna. O chvíli později pak hosté šli zbytečně do desíti. To jsem si myslel, že je definitivně rozhodnuto. Navíc se hostům zranil i brankář a do brány musel hráč,“ prozradil Jakub Svoboda. 

Bohužel mě přístup hráčů v posledních dvaceti minutách zklamal. Dostali jsme dvě branky, nepodrželi jsme míč a branku, i když krásnou, jsme vstřelili po náhodné akci. Závěru zápasu je škoda, s tím bychom si měli poradit lépe. Tři body ale bereme,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Zdroj: www.svoboda.info.

Foto a video ze zápasu: http://afk1994.rajce.idnes.cz/nedele_8.4.2018_MU_I.B.trida_sk.C_FK_Caslav_%2C%2CB%2C%2C_-_TJ_Patek_6_3_4_1/

6 : 3
(4 : 1)

FK Čáslav

 

TJ Sokol Pátek

Branky

5., 7. a 42. Váňa, 14. Plíhal, 48. Špičák, 86. Ronovský – 35. a 75. Kalina, 89. Stehlík. 

Sestava

Kovařík – Hurda, Pavlík, Svoboda (46. Vajgl), Dastych – Zoufalý, Jirků, Váňa (69. Vrána), Trekoval – Plíhal (63. Ronovský), Špičák. Trenér Jakub Svoboda.