KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Juniorka po slušném výkonu podlehla Hlízovu

Čáslavská juniorka nastoupila ke svému druhému přípravnému střetnutí. Po bezbrankovém prvním poločase se z vítězství 3:1 radovali nakonec hosté.

Před utkáním jsme museli řešit problém se složením kádru. Stále máme dost hráčů na dovolených, a tak jsem musel povolat Hannicha a Kulhánka, kteří jeli rovnou ze svatby. Osobně jsem na ně ale dohlížel, takže vše bylo v pořádku a klukům děkuji, že si s námi šli zahrát,“ řekl trochu v nadsázce trenér čáslavské juniorky Lukáš Jirků.

„V prvním poločase jsme si nevedli zle. Na začátku utkání jsme měli trochu problémy s rozehrou od gólmana. Z toho pramenilo pár zbytečných situací, kdy nás soupeř ohrozil. Pak jsme si k té rozehře něco řekli a bylo to o poznání lepší. V obranné fázi jsme si v první půli nevedli zle, i když se tam objevovalo několik situací, které jsme měli řešit lépe. V útočné fázi jsme si dokázali vypracovat pár slibných příležitostí, ale zakončení od nás bylo bídné. Podařilo se nám dokonce vstřelit gól po hezké akci, nicméně gól padl po faulu, takže nebyl uznán,“ rekapituloval Jirků.

„Druhá půle byla z naší strany o poznání horší. Udělal jsem několik změn v sestavě a rázem nám vázla mezihra a klid nad míčem. Začali jsme pouze nakopávat dlouhé míče a v obranné fázi jsme propadali. Z toho pramenily tři inkasované góly. Alespoň, že se nám po hezké akci podařilo vstřelit branku. Druhý poločas trochu zkazil dojem z našeho předvedeného výkonu v prvním poločase,“ mrzelo Lukáše Jirků. „Z utkání musel pro zranění kolene odstoupit Váňa. Doufám, že to nebude něco vážného a bude brzo zpátky,“ uzavřel.

Foto a video z utkání je zde.

Videosouhrn zápasu je zde.

Fotbal Hlízov

Konyvka - Mar. Jarůněk, Para, Vyhnánek.

Beran (46. Kovařík) - Jehlička, Trekoval, Čáp, Lebduška - Konyvka, Papoušek, Novák (60. Kulhánek), Klepal (40. Vávra), Hannich (46. Koudelka) – Váňa (48. Vondra). Trenér Lukáš Jirků.