Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Po prvním poločase byli hosté z Hlízova zralí na ručník!

Čáslav - Pokud by čáslavská rezerva v souboji s Hlízovem získala tři body, mohla se v tabulce I. B třídy, skupina C bodově dotáhnout na druhé místo právě na svého nedělního soupeře:

Zpočátku zahrával hostující Linhart dva trestné kopy, ovšem po pokusech o centry mohl Kovařík zůstat úplně v klidu, míče skončily za jeho bránou. To domácí v 10. min. standardní situaci proměnili, když se z trestného kopu trefil Kořínek - 1:0. Hřiště ovládli Čáslavští a soupeř jim nekladl příliš velký odpor: Ve 20. min. si Kořínek narazil míč s T. Koppem a po kličce gólmanovi zvýšil na 2:0 a ve 32. min. další brejk stejných hráčů skončil třetí brankou Čáslavi B a hattrickem Kořínka - 3:0. Hlízovští měli za první poločas jen jednu vážnější příležitost, ovšem hlavičku Křeliny po centru O. Tomíška vytěsnil gólman Kovařík. Ještě před přestávkou stihli domácí svůj náskok navýšit, když nastřelený míč z pravé strany téměč po brankové čáře prošel až do malého vápna a Ronovský ho usměrnil do sítě - 4:0.

Hlízovští zvedli hlavy v 51. min., kdy Maxa upravil na 4:1, ovšem v 69. min. Kořínek vybojoval míč a Vrána nenechal nikoho na pochybách, kde zůstanou body - 5:1. Na výsledku už nic nezměnilo ani vyloučení Radka Plíhala po druhé žluté kartě a čáslavská rezerva se tak před zápasem v Sokolči příští týden dostala na druhé místo tabulky.

Čáslavští šli do zápasu s cílem vyhrát a to se jim podařilo. "V prvním poločase soupeř lépe kombinoval, nám se moc nedařilo uprostřed hřiště držet míč," přiznal trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda. "Na druhou stranu jsme navázali na výkon z Bílého Podolí, kde jsme ze tří šancí dali tři branky. To se nám dnes povedlo v prvním poločase, kdy jsme dali čtyři hezké branky," upozornil a pokračoval: "Do druhého poločasu jsme nastoupili pod dojmem čtyřbrankového vedení, byli jsme zbytečně pasivní. Probrala nás inkasovaná branka, střídáním jsme se snažili ještě hru oživit a snažili se udržet výsledek."

Foto najdete zde: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/po-prvnim-polocase-byli-hoste-z-hlizova-zrali-na-rucnik/

Další foto a video pak zde: http://afk1994.rajce.idnes.cz/nedele_3.6.2018_MU_I.B_trida_sk.C_FK_Caslav_B_-_Fotbal_Hlizov_5_1_4_0/

Fotbal Hlízov

10., 20., 32. Kořínek, 43. Ronovský, 69. Vrána - 51. Maxa.

Kovařík - R. Plíhal, Pavlík, Svoboda, Hannich (69. R. Vajgl) - Trekoval (87. Hurda), Jirků, Váňa (65. Čuchal), Kořínek - T. Kopp (79. Šupka), Ronovský (58. Vrána).