KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Podolské Kobylky schytaly od čáslavského béčka tři branky

Bílé Podolí – Fotbalisté Bílého Podolí v dalším kole I. B třídy sk. C na domácím hřišti přivítali v derby čáslavskou rezervu.

Hodnocení trenéra

Trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda byl spokojený se ziskem tří bodů: „Šli jsme do derby s cílem zvítězit, a to se nám povedlo,“ oddychl si Svoboda. „K našemu výkonu mám ale výhrady. Na hřišti jsme měli v průměru o deset let mladší jedenáctku než domácí, ale na nasazení a bojovnosti to znát nebylo. V tom nás domácí předčili,“ přiznal Svoboda.

„My jsme ale v současné době velmi produktivní. De facto každou šanci jsme přetavili v branku. Dvě padly po pěkných střelách Koppa a Ronovského. Jednu přidal Plíhal, který parádně v tandemu s Koppem vyřešili brejkovou situaci. Pak jsme ještě nastřelili břevno Trekovalem,“ popisoval Svoboda. 

„Jinak jsme se ale nedostali k naší kombinační hře. Na můj vkus jsme hráli zbytečně nakopávané míče, a to proti domácím neneslo ovoce,“ řekl Jakub Svoboda a pokračoval: „Konečně jsme udrželi čisté konto, i když je třeba přiznat, že domácí nastřelili břevno a jednu, dvě šance ještě nedali,“ přiznal Svoboda. 

„V utkání nás navíc potrápila zranění. Ze hry musel odstoupit Zoufalý a Fuxa. Střídající Plíhal a sedmáctiletý Kurka si ale se zápasem poradili velmi dobře. Za to je třeba kluky pochválit,“ uzavřel Svoboda. 

zdroj: www.svoboda.info, foto: Kateřína Šíbová

0 : 3
(0 : 2)

FC Bílé Podolí

 

FK Čáslav

Branky

17. Kopp, 42. Plíhal, 73. Ronovský.

Sestava

Kovařík – Hurda, Pavlík, Svoboda (77. Šupka), Fuxa (40. Kurka) – Zoufalý (26. Plíhal), Vajgl, Čuchal, Trekoval – Ronovský, Kopp. Trenér Jakub Svoboda.