KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Přestřelku béček ve Vlašimi ovládli nakonec domácí fotbalisté

Vlašim - Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali na půdu rezervy Vlašimi. Domácí nakonec čáslavský b-tým přestříleli 4:3!

Hodnocení trenéra

„Škoda, že když na hřišti soupeře vstřelíme tři branky, odjíždíme nakonec s prázdnou. Bohužel se nám začal rozpadat kádr. Po minulém utkání jsme o dva hráče přišli ze zdravotních důvodů. Během dnešního zápasu jsme navíc museli dvakrát vynuceně střídat,“ kroutil hlavou trenér čáslavského béčka Jakub Svoboda

„Domácí do utkání vstoupili velmi dobře. Hrozili zejména po pravé straně. Dostali se do vedení a další dvě šance zahodili. My jsme ale na druhé straně reagovali nádhernou ranou Dastycha z pětadvaceti metrů, která zapadla do šibenice. Domácí následně po našich dvou chybách zahrozili, ale vše jsme přežili. V závěru poločasu pak po přiťuknutí Plíhala střílel velmi hezky Lebduška, jeho ránu ale brankář domácích vyrazil na roh,“ popisoval Jakub Svoboda. 

„Bohužel jsme ihned po rozehrávce inkasovali lacinou branku. Poté jsme měli pasáž hry, kdy jsme se na delší čas usadili na polovině soupeře. Vytvořili si i několik standardních situací, ale ty jsme buď nezakončili nebo je kopli špatně. Po této naší dobré pasáži přišel brejk domácích, který jsme ukončili zbrklým faulem v pokutovém území a soupeř odskočil na dvě branky,“ konstatoval Jakub Svoboda a pokračoval: „Z rozehrání si Uher dvakrát narazil s Plihalem, prokličkoval mezi domácími stopery a znovu snížil na rozdíl jedné branky. O pět minut později nás ale domácí potrestali po další rychlé akci, kdy zakončoval hráč po náběhu z druhé vlny. Nakonec jsme ale zápas ještě zdramatizovali, když se v závěru prosadil Vrána. Na vyrovnávací branku jsme již ale nedosáhli,“ sdělil Svoboda. 

„Zápas stál hráče určitě mnoho sil. Mrzí mě, že jsme po vstupu do druhého poločasu ihned inkasovali. To byl zlomový okamžik zápasu,“ litoval Svoboda.

„Škoda, i tak jsme ale domácí významně potrápili a při troše štěstí jsme mohli dosáhnout i na body,“ řekl. 

„Do utkání jsme zapojili hned trojici dorostenců, z toho dva jsou teprve šestnáctiletí. Navzdory svému věku si počínali velmi dobře a věřím, že zápas pro ně byl dobrou školou,“ uzavřel trenér čáslavského béčka Jakub Svoboda.

Zdroj: www.svoboda.info

Foto a video z utkání naleznete zde!

Videosestřih zde!

4 : 3
(1 : 1)

FC Sellier&Bellot Vlašim

 

FK Čáslav

Branky

9. Cettl, 47. a 66. pok. kop Motyčka, 72. Matzner – 21. Dastych, 67. Uher, 84. Vrána.

Sestava

Skokan – Hurda, Pavlík, Svoboda (18. Batelka), Lebduška (75. Gron) – Dastych – Plachý (50. Vrána), Uher, Ronovský, Zoufalý (53. Honc) – Plíhal. Trenér Jakub Svoboda.